Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sokat veszítek, hogy nem...

Sokat veszítek, hogy nem megyek el? L/15

Figyelt kérdés
Gimis vagyok. És most a gimisek mehetnek holnap 1 napra Bécsbe busszal ilyen vásárra, a befizetendő összeg 8900 ft volt. Most tudtam meg , hogy az az aranyos srác akivel jóban vagy már nagyon, szóval alakul a dolog, ő is megy. De már késő lenne bejelentkezni, meg Anya is azt mondta hogy karácsony előtt ne legyenek ilyen kiadások. Sokat veszítek?
2011. dec. 9. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb semmit nem veszítesz.
2011. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha még nem voltál, egyszer érdemes elmenni, főleg délelőtt, amikor még nincs akkora tömeg. Estére már hömpölyögni fognak ott az emberek.

Én elmennék, nem a vásár miatt, hanem a társaság miatt.

2011. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nem hiszem, hogy az a fiú foglalkozna veled Bécsben, gondolom nézelődni megy és nem csajozni. Ha alakul a dolog akkor 1 nap ide vagy oda ne számít
2011. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nem veszítesz vele semmit, ha tetszel a srácnak, nem ezen a napon fog múlni.

A vásár maga amúgy szép, de itthon is karácsonyi hangulatba lehet jönni, 8900 Ft-tal olcsóbban.

2011. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bécs megvár, fiatal vagy még, bármikor elmehetsz. A fiúval meg nem azon fog múlni a dolog, hogy most ott leszel-e, vagy sem. Most már tudod, hogy van ilyen kirándulás a sulitokban, jövőre időben gyűjtsd össze a pénzt, hogy ne maradj le róla!
2011. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát tekintve hogy ez az utazás holnap van, tényleg kicsit késő lenne jelentkezni...
2011. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Nem nagy szám.. Én kint dolgozok, fél óra alatt végigjártam az egészet venni pedig semmit nem vettem, mert szó szerint csak szemét van de legalább jó drágán.

Az aranyos srácot meg inkább hívd el diszkóba nagyobb élmény.

2011. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne hívd diszkóba mert nem szereti a diszkót! inkább hívd kávézni vagy ilyesmi
2011. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mostmár hagyjad....a sráccal majd elmész valahova kettesben, Bécsbe meg majd nyáron vagy jövőre..ha eddig még nem voltál Bécsbe, akkor még ráér
2011. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem GY-M-S megyében laksz?
2011. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!