Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európán belül hol éltek és...

Európán belül hol éltek és mit szerettek az adott országban, városban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Londonban élek, programozóként dolgozom egy nagy cégnél.


Hogy mit szeretek? Mivel eléggé jól keresek, ezért egy jó környéken tudok lakni(és nem idegenekkel lakom), őszintén szólva minden tetszik. Rengeteg nemzetközi fesztivál, műsorok, rengeteg nemzet ételei, fényévekkel jobb tömegközlekedés mint otthon.

2011. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én az USA-ban élek nem Európában de imádok itt élni , szeretem az "autós" kultúrát és az itteni autókat , építészeti stílust , ételeket , mentalitást.Los Angelestől 3 órányira lakom egy kisvárosban.
2011. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en ukrajnaban elek,es azt szeretem,h itt mindent szabad,itt minden korrupt es az egesz orszag 1 rendszertelen semmi.
2011. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!!
2011. dec. 13. 21:39
 5/7 graci válasza:
Budapesten élek, mert szeretem a Kalandot. Kaandvágybol nem mentem más országban !!!.-))
2011. dec. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:-D Ez tetszik!:-) Köszi Neked is!!
2011. dec. 18. 10:16
 7/7 arse válasza:
Spanyolorszagban, Valencia es a tengerpart kozeleben lakom. Szeretem a mediteran eghajlatot, a sok napsutest .Ma is sutott a Nap es 24C volt delben!! Itt az emberek baratsagosak,vidamak es segitokeszek.. Nagyon megszerettem itt!!
2011. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!