Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban mennyivel süt...

Londonban mennyivel süt kevesebbet a nap, mint Budapesten?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 21:33
 1/8 anonim válasza:
3%
Úristen. számold meg.
2011. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Londonban ritkaságszámba megy ha süt a nap...
2011. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetro ***** válasza:
44%
A Földön mindenhol csak egy nap süt :)
2011. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom...Nem látom a napot a ködös időtől,és a sok felhőktől..
2011. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Londonban mindig süt a nap. Legalábbis mióta itt vagyok. Alig esik meg beborulni is csak néha szokott.
2011. dec. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy régen állandóan esett az eső meg borús volt az idő de manapság ugyanakkora arányban süt a nap és esik az eső mint Magyarországon (ma például felhőtlen volt az ég), csak kicsit van hűvösebb.
2011. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Alig süt kevesebbet, azt a kis különbséget észre sem lehet venni, pedig én már 4 éve itt élek.Az csak egy hülye sztereotípia, hogy itt sokat esik az eső, épp most vezetik be a vízkorlátozást, mert az elmúlt két évben olyan kevés csapadék esett. Semmivel sem rosszabb az idő, mint otthon és még a tél is sokkal enyhébb.

A nyár kellemes, 30 fok körüli, nincs az a 40 fokos kánikula, ami szerintem jobb is.

2012. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!