Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában hol lehet normális...

Angliában hol lehet normális konnektor átalakítót venni és miért van itt másféle konnektor?

Figyelt kérdés
Vettem a Wilkinsonban már vagy 20 átalakítót, hogy tudjam használni a laptop töltőmet, de mindegyik elromlik pár nap után. Az van ráírva, hogy for shavers only, vagy valami ilyesmi. Másfélét még nem találtam, ami jó a dugómhoz. Azt sem értem, hogy minek van más országokban más konnektor, ez akkora hülyeség.
2011. dec. 19. 16:53
1 2
 1/17 bánomisén ***** válasza:
100%

XDDD (Bocs) Rá van írva, hogy csak villanyborotvához használható, de te notóriusan azt veszed??? :-D

Szaladj be bármelyik villamossági szerelvényboltba, vagy egyfontosba, vagy vegyesboltba, ahol műszaki cuccok is vannak és ott tudsz venni olyat, ami nem csak borotvához jó.

Nem Anglia a hibás, ha nem beszéled a nyelvét és nem érted, mi van a papírra írva... :-P

2011. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bánomisén ***** válasza:
Ja, és olyan 4-6 fontba kerül, attól függ, hol veszed.
2011. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Höhöhö, for shavers only. Vegyél normálisat. Azért más a konnektor, mert...mert más. Más Európában, más a UK-ben, más az USA-ban, stb. Tudtommal pl. háborús okai is voltak, hogy Amerikában 110 V és 60 Hz az áram, nem akarták, hogy az ellenség cuccai működjenek; de lehet, hogy ez csak urban legend.
2011. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 bánomisén ***** válasza:
Még valami... onnan tudod, hogy jót választottál, hogy nincs ráírva, hogy "for shavers only". Amire nincs ráírva, az mindenhez jó, laptop töltéshez is. Meg azok egy picivel nagyobbak is, mint a borotvához való átalakítók.
2011. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Első: Tudom, hogy mit jelent, valószínűleg jobban beszélek angolul, mint te. Nem találtam eddig normálisat, csak ezt a shavereset és nem vettem az újakat, mikor elromlottak, hanem kicserélték nekem. Tudod Angliában máshogy működnek a dolgok, mint Magyarországon. Ha valami elromlik, azt kicserélik. Ennyi. Azért kössz a tanácsot, de a rizsa meg az okoskodás nem kell mellé legközelebb.
2011. dec. 19. 17:50
 6/17 anonim ***** válasza:
Az nem jutott eszedbe hogy a laptophoz vegyél olyan kábelt amit bele tudsz dugni az ottani konnektorba? Sokkal kényelmesebb, ha netán máshol akarnád használni, nem kell cipelni az átalakítót is. Én kb. 5 fontért vettem egy olyat (20 font lenne a teljes töltőkábel de meg tudod venni külön csak azt a részt is aminek a bedugós valami van a végén).
2011. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb átalakítót venni jelenleg. Telefontöltőm is magyar pl.
2011. dec. 19. 17:59
 8/17 anonim ***** válasza:
Pedig a sima átalakítókat szinte mindenhol lehet kapni, én pl sima élelmiszerboltban vettem.
2011. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én sem értem,hogy miért nem vettél egy normális átalakítót.Tényleg szinte mindenhol lehet kapni.Sainsbury-tól kezdve az Argos üzletig...
2011. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 bánomisén ***** válasza:

Kérdező, ha jobban beszélsz angolul, mint én, akkor miért kínlódtál, miért nem vettél olyat, ami működik is?

Egyébként érdekes a modorod, ahelyett, hogy megköszönnéd, ha valaki segít, még neked áll feljebb. Na, ezért kerülöm itt kint a magyarokat :-)

2011. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!