Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában hol lehet normális...

Angliában hol lehet normális konnektor átalakítót venni és miért van itt másféle konnektor?

Figyelt kérdés
Vettem a Wilkinsonban már vagy 20 átalakítót, hogy tudjam használni a laptop töltőmet, de mindegyik elromlik pár nap után. Az van ráírva, hogy for shavers only, vagy valami ilyesmi. Másfélét még nem találtam, ami jó a dugómhoz. Azt sem értem, hogy minek van más országokban más konnektor, ez akkora hülyeség.
2011. dec. 19. 16:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ma 20:04-nek


Én is kint élek már egy ideje,de ettől függetlenül kedves ember vagyok,és minden apró szívességet,segítséget ezerszer megköszönök..Nem kell általánosítani,de igazad van,hogy kár hogy vannak olyan magyarok akik azt hiszik ők különbek mert kint élnek a nagy világban..(főleg ha 1 év után úgy beszél mintha elfelejtett volna magyarul)

Szóval,ne ad fel,biztos vannak rendes magyarok is akikkel érdemes jóban lenni..

(én optimista vagyok)

üdv

2011. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 bánomisén ***** válasza:

20:08

Egyet-kettőt én is ismerek, aki normális, de az eddig itt töltött 8 évem alatt, ha öt normális magyarral találkoztam, akkor lehet, hogy még sokat is mondok.

Nem akartalak megbántani, azért általánosítottam, mert a többségre gondoltam. Akinek meg nem inge... tudod... ;-)

2011. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
bánomisén: Te mit képzelsz magadról? Olvasd vissza az első kommentedet, nem túl kedves. És megköszöntem a tanácsodat a kommentemben. Elkerülte a figyelmedet? És még te papolsz, hogy ezért nem szereted a kinti magyarokat vagy mi? Hát én meg a hozzádhasonlók miatt kerülöm őket. Undorító vagy. Hányok tőled.
2011. dec. 19. 20:42
 14/17 bánomisén ***** válasza:

20:42

Neked is szép estét :-)

2011. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mindketten kerüljük a magyarokat, szóval vita lezárva részemről.
2011. dec. 19. 20:46
 16/17 bánomisén ***** válasza:

Valóban fölösleges minden vita, az előbbi szavaid önmagukért beszélnek :-)

Most még írj valami mocsokolót, hogy tiéd legyen az utolsó szó és győztesnek érezhesd magad, aztán csitulj el végre, és ha annyira jó az angolod, amennyire állítod, akkor legközelebb a boltban kérdezd meg, hogy hol tudsz olyasmit venni, amire szükséged van, és velük pattogj hálából :-)

2011. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Magadat minősíted a szavaiddal.
2011. dec. 19. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!