Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jártatok Piza-ban? Mik a...

Jártatok Piza-ban? Mik a tapasztalatok, vélemények? Cinque Terre-t meglátogattátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 11:22
 1/5 A kérdező kommentje:
jajj rosszul írtam,PISA, nem Piza.
2012. jan. 3. 11:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a nyáron voltam.

Pisa viszonylag egy kis város a tornyon kívül nagyon nincs semmi más. Toscanaban viszont nagyon sok látnivaló van a Pisa tornyon és Firenzén kívül is. Sajnos a Cinque Terre-t nem tudtuk megnézni mivel arra már nem volt időnk pedig én nagyon megakartam.. Rokonjaim amúgy voltak ott és szerintük nagyon szép és gyalog is bejárható az egész hely, valamint autó nélkül is ellehet lenni ott egy hetet.

Ha van bármi konkrétabb kérdésed nyugodtan írj!

2012. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, hát, mi hárman mennénk repülővel Pisa-ba és onnan bérelt autóval egyszer megnéznénk Cinque Terre-t.

Esetleg tudnál ajánlani jó, olcsóbb szálláslehetőséget, két felnőtt és egy 18 hónap körüli babának?


idén őszre tervezzük

:)

2012. jan. 3. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egy nagyon felkapott drága hely. 100 euró alatt (per éjszaka) nem nagyon kapsz szobát. Nézegesd a www.booking.com oldalon, ott mindent adatot megtalálsz, le is foglalhatod.
2012. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de mi nem Cinque Terre-ben szeretnénk megszállni, hanem Pisa környékén.
2012. jan. 4. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!