Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki szereti Németországot?

Ki szereti Németországot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 14:35
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
100%
Én szeretem. Szerintem egy intelligens fejlett nemzet. A világ uttörői közt vannak.
2012. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon. Félig német vagyok, emiatt lehet, hogy kicsit elfogult is vagyok, de szeretem az embereket (még a maguk kicsi hibáival is), a tájat, az ételeket, a szokásaikat, az időjárást… azaz szinte mindent  Sokat tanulhatnának tőlük a magyarok (és persze vica versa).
2012. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Énis félig német vagyok és egy kicsit elfogult is.

Sokan szidják őket kívácsi voltam a ti véleményetekre is

2012. jan. 3. 16:42
 4/41 A kérdező kommentje:

Én a világon Németországot szeretem a legjobban.

Mindent szeretek benne.

Jó tudni hogy vannak olyan emberek is akik szeretik Németországot és nem pedig fikázzák

2012. jan. 3. 16:43
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Németországot vagy a németeket? Másfél éve Hamburgban élek, de nem hiszem, hogy maradok, az emberek túl furák. Az átlag hamburgi mesterkélt, mű, sznob, barátságtalan, hideg és unalmas. A társadalom egyrészt tetszik, más szempontból nem. Az emberek figyelnek egymásra, segítenek egymásnak, öntudatosak. Ugyanakkor pl. a gyerekek folyamatos lepisszegése az U-Bahnban, ha egy kicsit hangosabbak lesznek, nem tetszik.


Sajnos sok a külföldi, aki nem akar beilleszkedni.


Na, mindenesetre nem akartam az összes németről véleményt mondani, mert nem éltem még mindenhol és Németország nagy. Nem hiszem viszont, hogy HH-ban maradok, szeretnék más városokat is megnézni. Nem igaz az, hogy csak az számít, hogy jól meg légy fizetve és jó állásod legyen, mert van a munkán kívül is élet. Persze itt vannak a legjobban fizető állások (meg talán Frankfurtban).

2012. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Én Münchenben éltem!

Ajánlom azt a várost!

A bajorok nagyon kedvesek!

Igen az északi németek közt vannak ilyenek..

2012. jan. 4. 14:46
 7/41 anonim ***** válasza:
25%
én nem nagyon szeretem! kitalálod ki írta ezt a választ? :P
2012. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Igen, kitalálom!
2012. jan. 4. 15:20
 9/41 A kérdező kommentje:
Egy normális magyar!
2012. jan. 4. 15:20
 10/41 anonim válasza:
68%
Miért akkor én nem vagyok normális magyar?? :)
2012. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!