Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeptember közepén szeretnénk...

Szeptember közepén szeretnénk Korfura menni nászútra, mennyiből lehetne kihozni?

Figyelt kérdés

hogy olcsóbb? buszos út, repülővel, esetleg kocsival? Kb. mennyiért lehet normális szállást találni, lehetőleg hotelben, akár kisebb apartmanokban?

Járt már ott valaki? Érdemes?


Köszi!!!


2012. jan. 16. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sokszor voltam már ott, imádom!

Moraitika a kedvenc helyem.

Busszal meg kocsival szerintem nagyon messze van... bár biztos olcsóbban jönne ki a busz, mint a repülő, én tuti nem vállalnám be.

Szerintem egy hét repülővel mindennel együtt egy apartmanban, önellátással úgy 70-80000 lenne fejenként, plusz még kb ennyi költőpénz kellene fejenként, ahhoz, hogy tényleg jól érezzétek magatokat, és meg tudjátok nézni a sziget látványosságait.

2012. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi!

én legszívesebben Sidariba mennék, szeretném megnézni a Szerelmesek Barlangját :)

2012. jan. 16. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

A sziget csodálatos, úgy ahogy van!!Érdemes odamenni!!:-)


Busszal a legolcsóbb 2 főnek, de az tényleg hosszú!

A második legolcsóbb az autó, és utána jön a repülő ez a legdrágább, de a leggyorsabb is!:-)


Partközeli apartmant Sidariban olcsón ( utószezon 50.000/ 2fő/ hét) a www.korfusidari.hu oldalon találsz!


Kedves és nagyon segítőkész a szálláskiadó!!

2012. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! mi tavaly augusztusban voltunk az Unitravellel Korfun 300ezerből kijött kettőnknek költőpénzzel együtt. ha szeptemberben mentek, sztem még olcsóbb..

mi is Sidariban voltunk egyébként, de nem a legjobb hely, vannak sokkal de sokkal szebb helyek a szigeten, úgyh érdemes bejárni!!

2012. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!