Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt vigyek Londonba...

Mennyi pénzt vigyek Londonba 3 napra költeni?

Figyelt kérdés

NEM belépőjegyekre kell.

Csak költeni, illetve kétszer vacsira is.

Pár sminkcucc, ruhák, ajándékcuccok, ilyenekre gondoltam (és ezekből sem Guccit meg Pradat akarok venni, valami középárkategóriás cuccra, de nem vagyok tisztában a kinti árakkal).


2012. jan. 24. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem olyan 2-300 font. bár attól is függ, mennyi ruhát stb. akarsz vásárolni :)
2012. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egy jó kis vacsora 1 főre olyan 15 fonttól megy.

A ruhák ára meg függ,hogy helyileg hol vásárolsz.

Ha pl: Harrod's áruhézban akkor 500 font sem lesz elég.Ha Primark-ba vagy Sportworld-be akkor viszonylag olcsón tudsz ruhákat venni...Én is 200-300 fontot ajánlanék,csak hogy inkább maradjon pénz,mint hogy ne legyen..

2012. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen ruhák meg sminkek hasonló áron vannak mint Mo-n. Vacsira, mire gondolsz, étteremárakról nem tudok, a gyorsétteremek nyilván nem olyan drágák, ha rendes bolti ételre gondolsz, azok valamivel drágábbak talán mint a magyar árak. Gondold ki mennyi mindent akarsz vásárolni magyar pénzben, azt váltsd át aztán adj hozzá még valamennyit, az csak elég lesz.
2012. jan. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!