Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elsőbbségi beszállás kisgyerek...

Elsőbbségi beszállás kisgyerekkel a Wizzairnél?

Figyelt kérdés
Mi alapján adnak elsőbbségi beszállást ha kisgyerekkel utazik az ember? Én úgy tudtam 2 éves korig. De múltkor két és fél éves babakocsis gyerkőcnek is adtak!?:O
2012. jan. 25. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A Wizzair honlapján nézzél szét, ott biztosan megtalálod a választ és tudod tisztázni, vagy szánjál rá egy kevés pénzt és hívd fel az ügyfélszolgálatot, mindig nagyon segítőkészek. A honlapon találsz egy olyat, hogy hasznos információk és azon belül a GY.I.K. menüpontban írnak a gyerekekről.
2012. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igénylés és a szolgáltatás plusz költség megfizetése a feltétel.
2012. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elvileg semmilyen pluszt nem kell fizetni gyerkeknel, automatikusan elsobbsegi lenne a beszallas... de, sajnos vhol szo szerint lesz...jak h epp van-e kis gyereke valakinek, vagy nincs. Mi mar jartunk igy is, ugy is. Volt hogy meg ok voltak felhaborodva hogy miert nem szalltunk be elobb ...a pasi csak 3-szor ment vegig a soron hogy megnezze hogy van -e gyerek, mi is ott voltunk, de erdekes modon nem latott....

Eleve nekem a wizzair-rol rengeteg negativ tapasztalatom van, es csak vegszukseg eseten utazom veluk.

2012. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bar mar regen utaztam a wizzairrel de akkor az elejen mondtak hogy a gyerekkel utazok menjenek elore. amugy meg malev, finnair -nel sosem mondjak ezt elore, a gyerekkel utazok automatikusan elore mennek, vagy ha nincs annyi eszuk akkor nem hobolognek hanem kivarjak a sorukat.
2012. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
A Malévnél MINDIG bemondják, hogy a kisgyerekesek és a business osztályon utazók menjenek előre, csak a sok tahó ezt leszarja és úgy tolong, mintha az élete függne tőle, hogy elsőként szálljanak be.
2012. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, akkor bocs lehet hogy bemondjak a malevnel de en mindig az utolsok kozott vagyok aki beszall, nem is figyelem :D a tobbiek meg had tolongjanak:)
2012. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a MALÉV az egy másik kategória. Csak nekem a repjegyem WIZZAIR-rel 22e Ft. Malév-val 56e lenne. Szóval nem éri meg.
2012. jan. 26. 15:01
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
A Malévnél teljesen mindegy, hogy mikor szállsz be, mert a beszállókártyádon rajta van a pontos ülőhelyed, felesleges tolakodni. Wizzair-nél előre szokták hívni a gyerekeseket, de sok értelme nincs, mert mindig busz visz a géphez, így csak a buszba szállhatnak be elsőnek.
2012. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Az elsobbsegi beszallas nem feltetlenul a helyek miatt van, hanem hogy pl gyerekkel ne kelljen meg a sorban allni. Akinek van kisgyereke az tudja, hogy ez nem mindig egyszeru...
2012. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!