Kezdőoldal » Utazás » Európa » Diák vagyok utazni szeretnék?

Diák vagyok utazni szeretnék?

Figyelt kérdés

Idén nyárra tervezek 4-5 napos kiruccanást Olaszországba.


1. Mely utazási irodák ajánlatait érdemes megtekinteni?

2. Mivel felsőoktatási hallgató vagyok a kedvezmények odakint is élnek?

3. Mennyibe kerülhet maga a kiruccanás?

4. Mennyi költőpénzt érdemes vinni magammal és melyik hónapban érdemes kimenni?

5. Mit érdemes még figyelembe venni?


Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2012. jan. 31. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom, hátizsákos turistaként voltam ott.

2. A vonatra pl. nem volt érvényes a diákom, de sok múzeumbea igen, ráadásul akor még nemzetközim se volt, csak a magyar, de elfogadták. Ha mégsemn, akkor átmentem egy másik ablakhoz. Amúgy a tömegközlekedésen jól lehet lógni.

3. Attól függ, mennyire vagy kényelmes, mit szeretnél.

4.Ez megint csak tőled függ. Én nyán közepén voltam, a legnagyobb melegben. Nem fáztam, de jó volt...

5. Ne csak azt nézd, h ide akarok menni, hanem azt is, h mi az olcsóbb és mikor. Ha nem a leggyorsabb vonattal akarsz utazni országon belül és szállodában lakni, akkor nagyon olcsón meg lehet úszni. Az éjszakai vonat lassú, de sokkal olcsóbb, mint a többi, de akár stoppolhatsz is. Csak rajtad áll.

2012. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!