Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolországban milyen...

Spanyolországban milyen veszélyes állatok élnek? Amik gyakran támadnak emberre? Akár pok, v bogár v hal v bármi xD

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
bika?
2012. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azzal talán nem kerülhetek összetűzésbe. Ilyen hétköznapibbakra godnoltam, h pl egyiptomban vigyázni kell a skorpiokkal, afrikában a szunyogok meg iylesmi. v tengerben valami halacska v rája, v meduza.
2012. febr. 20. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En meg nem talalkoztam semmilyen kulonosebben veszelyesebb allattal mint ami otthon is van, pedig evek ota itt elek :) A tengerben elofordulhat meduza, de az sem eletveszelyes.
2012. febr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még egy léggyel sem találkoztam ott. Örültem is neki mert bizony rettegek a bogaraktól, pókoktól. Medúzával sem volt összetűzésem. :)
2012. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy konkrétan mivel akadsz össze, azt nem lehet megjósolni, de gyakorlatilag nincs esélyed veszélyes állatokkal megmérkőzni. Bár, ha valami vízparti helyre mész estefelé nyáron, szúnyogokkal ott is összeakadhatsz.
2012. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!