Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit javasoltok? Sürgős!

Mit javasoltok? Sürgős!

Figyelt kérdés
Barátnőm megy ki Hollandiába, Eindhooven közelébe dolgozni. Még nem tudjuk, hogy meddig lesz kint, lehet hónapokig, de lehet csak 2 hétig! Tudtok pár jó tanácsot adni, hogy mit vigyen magával, mire figyeljen oda stb. Ilyenek h hajvasalót vihet e magával, meg ilyen apróságokat is,minden tanácsnak örülök!
2012. febr. 26. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell pánikba esni. Ugyanazt vigye magával, mintha Budapestről Szombathelyre menne...
2012. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Még annyi kérdésem lenne h aki tudja... aljzat konverterre van szükség? Vagy ugyanaz a szabvány mint M.O.n?

2012. febr. 26. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az kell, de mindenhol (pl. a repülőtereken is) kapható kb. 2000 forintos árban.
2012. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez biztos?? mert időközben neten utána néztem és azt írja a google h ugyanaz a szabvány náluk, mint nálunk
2012. febr. 26. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, hogy Te miket találsz a net-en... Nézd meg ezt:

[link]

2012. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de ebben szó nincs hollandiárol mind anglia meg USA


én ezen néztem: [link]


itt C tipusunál a listában benne van M.O. is meg Hollandia is! különben ez már a legkisebb gond legyen!

de azért köszi megy a zöld gomb!

2012. febr. 26. 22:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, összekevertem egy másik válasszal. Lényeg, hogy ezek kis tételek, mindent lehet olcsón kapni, ha kell.
2012. febr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!