Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek a legszebb német városok?

Melyek a legszebb német városok?

Figyelt kérdés
Nekem pl. Regensburg képek alapján szépnek tűnik, gyönyörű óvárosa lehet. Ilyen városokra gondolok.
2012. márc. 3. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég szubjektív, de nekem a következő városok tetszettek: Lübeck, Heidelberg, Nürnberg (a várfalon belüli rész), Worms, Passau. Regensburg szerintem is szép.

A nagyvárosok közül Münchent szeretem, ott jártam a legtöbbször.

A legnagyobb csalódás Berlin volt számomra, kaotikusnak találtam.

2012. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen típus jön be neked , a tipikus modern nagyváros vagy inkább az ami kevés felhőkarcolóval rendelkezik.
2012. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem írod, akkor pont Regensburgot ajánlom... Az a régi híd, meg az épületek, esti fényben, hmmmm.... :-)


(Első válaszolóra reagálva: Berlin úgy elsőre felületesen nézve bizony nem szép. Viszont maga a történelem, ha valaki belemerül. Vannak azért romantikus részei: Spandau óváros, Wannsee, és mellette Potsdam.)


További szépségek:

-Tübingen

-Dickelsbühl

-Freiburg

-Bodensee melletti települések

-Hessen tartományban a sok faszerkezetes házas faluk

-stb

2012. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem Koln tetszett a legjobban azok kozul amiket lattam.
2012. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!