Kezdőoldal » Utazás » Európa » London vagy Párizs olcsóbb?...

London vagy Párizs olcsóbb? (szállás, étkezések, ruhák)

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez jó kérdés. Én mind két helyen éltem és mind kettő piszok drága.

DE

ez függ az igényeidtől is. Egy meki nem drágább mint otthon, meg oké, hogy a boltban a kenyér és a tej drágább, de ha nagyjából egy hétre vásárolsz, már nem jön ki drágábbra a kosár értéke.

Ruhák itt nagyon olcsók. Pláne, ha extra leértékelős időszakban jösz. (kb augusztus és mindenképp Karácsony másnapjától kb január közepéig)

Szállást lehet olcsóbban is találni un youth hostelsekben, vagy vannak magyarok is akik kiadják a szobájukat, amíg távol vannak. Erre az iwiw apró a legjobb kutakodó hely. Persze a szokásos hotelek és B&B-k árai nagyon magasak. Pláne a központban. Ettől szerintem Párizs sem tér el.


Számolj még az utazással is, mert nem elhanyagolható összeg, akár tömegközlekedsz, akár taxizol. Erről a www.tfl.gov.org -on találhatsz bővebb infót.

2009. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán London olcsóbb. De úgy igazabb, ha azt mondom, Párizs drágább, mert mindkettő baromi drága. Csak minimális különbség vehető észre, de mindkét városban vannak olcsóbb és drágább áruházak(mint mindenhol).
2014. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!