Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazott-e már vki Railjet...

Utazott-e már vki Railjet járattal külföldre? Lent.

Figyelt kérdés

Mi 3-an fogunk utazni Münchenbe jövőhéten, férjem én és 3 éves kisfiúnk. Az lenne a kérdésem, hogy melegétel van-e, és milyen áron vannak a vonaton? Továbbá a Gyermek részére a toalettben van-e wc szűkítő? Életünkben először utazunk ilyen messze. Első osztályra kaptunk jegyet, talán kényelmesebb lesz így az utazás.

Tapasztalatokat kérnék, fontos lenne! Köszönöm.


2012. márc. 23. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

meleg étel van a büfében, de eszméletlen áron egy szendvics is 15 euró, egy kávé 5 euro..... szerintem felejtős.

Természetesen nincs szűkítő és ha lenne se ültetném rá a gyereket, ahogy én se ülnék rá egy nyilvános WC-re, akkor se ha tisztának látszik.

az első osztály kb olyan mint a második, de nemszoktak annyian lenni

2012. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kaját mindenképp csomagoljatok, az első által írt okok miatt. A gyerekeknek az egyik kocsiban van rajzfilmvetítés, én egyedül mentem, úgyhogy nem voltam ott, de talán azon a részen van szűkítő. De mivel zárt rendszerű a vécé, a legegyszerűbb, ha egy állomáson viszed ki és fogod a vécé fölött. Vagy apuka :)
2012. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szendvicset azt viszünk. Akkor ott tényleg felejtős a kajavásárlás, erre nem gondoltam, hogy ilyen drága. :( Szép...

Budapesten szállunk fel, és Münchenben fogunk leszállni, közte sehol. Így csak a vonaton leszünk végig. Akkor "betankolok" wc papírból is, és a étel italból. Remélem nem lesz gond...

Köszi a válaszokat!!!

2012. márc. 23. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
"Természetes", hogy ilyen drága az enni-innivaló, vigyetek magatokkal. Wc-re ne ültesd rá a gyereket, tartsd felette. És vigyél neki rengeteg játékot, hogy lefoglalja magát, mert egy idő után fárasztó a többi utasnak egy ordítozó, rohangáló gyerek.
2012. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A wc használatot megoldjuk, hogy ne kapjunk el valami bacit. Szerencsére kisfiam nem ordítózós, rohangálós. Imád utazni, a lényeg, hogy guruljon alatta. :) Ezzel úgy gondolom, nem lesz probléma. Ha meg ne adj Isten megunná, hisztis lenne...gyerekből van. Egy felnőttet is megvisel egy ilyen hosszú utazás, nem még egy gyereket. De bízom benne, hogy zökkenőmentes lesz. :)
2012. márc. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!