Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megbízható munkaközvetítőt...

Megbízható munkaközvetítőt Angliai munkára? Van valaki aki ilyennel jutott ki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. dec. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Londonimagyarok.hu ? A Kasza Tibi csinálja,gondolom nem lehet átverés de még nem próbáltam.
2009. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

londonimagyarok.hu.átverés!!!

Több ember jött már haza megkopasztva!!!Olvass utána!!!

2009. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha van egy keves tartalek penzed amibol kiberelsz egy lakast es ki tudsz tartani ket harom hetig akkor azalatt az ido alatt talalsz munkat kozvetito nelkul is.nem kell annyire felni az elettol es csak othonrol a gep elol erdeklodni honapokig,evekig mert akkor nem jutsz elobbre!batorsag
2009. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
nem ertek egyet az elottem szoloval, 3 het alatt irto nagy mazlira van szukseged h munkat talalj. Tobb ido kell neki.
2010. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
55%
1 nap alatt is lehet munkát találni ha nem vagy válogatos. Ok lehet hogy nem ez lesz álmaid melója de arra elég hogy legyen valami bevélteled amig keresel egy jobbat. Gyorséttermekbe, bevásárlóközpontokba folyamatosan keresik az embereket.Ha jó az angolod azt értékelik a munkáltatók és kapsz jobb munkát amit szeretni fogsz. Az eleje nehéz lesz az tény de ha ügyes vagy feltalálod magad nem lesz gond. Az elöttem szolobak igaza van felesleges hónapokig a gép elött ülve érdeklödni, minek? Mindenki mást mond aztán csak elbizonytalanodsz.Ha van megtakarításod vegyél egy retur jegyet , adj magadnak 2-3-4 hetet ha addig nem találsz semmit, kész megprobáltad. De lehet hogy bejön. Én így tettem...
2010. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!