Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg nem lehet telefonálni...

Tényleg nem lehet telefonálni a repülőgépen? (bőv. )

Figyelt kérdés
Miért nem? Tényleg bezavarja a műszereket, vagy mi? De akkor pl zenét se hallgathatok a telefonomon? Vagy felszállás után lehet? De komolyan képesek ilyen "véletlenekre" bízni ezt az egészet? Mert ha valaki be akarja zavarni a jeleket vagy hullámokat (mondjuk valami terrorista az ostobábbik fajtából), akkor meg tudja oldani, hogy úgy telefonozik, hogy nem veszik észre... Vagy az offline/repülőgépes módban lehet használni, mármint be lehet kapcsolva, ha le van tiltva a hívás?
2012. ápr. 1. 15:34
1 2
 11/11 anonim válasza:
68%

Most utaztam repülővel, csak némitottam a mobilom, semmit nem jelent, ugyanis amikor a repülő a kifutóról elrugaszkodik abban a pillanatban megszünik automatikusan a mobil szolgáltatás, a telefon térőt nem mutat, sőt kiírta, hogy nincs szolgáltatás, mindaddig amíg le nem szállt. Akkor meg csak addigra tudtam szolgáltatót keresni amikor talajt ért a gép. Tehát teljesen mindegy, hogy ki vagy be van kapcsolva.... illetve annyi, hogy amig nem talál a készülék térerőt addig a próbálkozásai miatt sokkal gyorsabban merül le az akkuja.

Mellettem aki ült annak repülési módba volt kapcsolva a készüléke, de a légi utaskisérő még a headsettet is kevetette a füléből és a fel illetve a leszállás idejére kikapcsoltatta a telefonját vele.... meg is várta amig eleget tett a kérésnek, addig nem ment tovább az üléseink mellől.

2013. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!