Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba magyarként nehezek...

Londonba magyarként nehezek az első hónapok?

Figyelt kérdés

Mármint sokszor honvágya lesz az embernek ? Vagy ki lehet bírni és nem kell mindig azon agyalni hogy akkor most kint vagyok a messziségbe? :)


Saját tapasztalatot is meghallgatok :)



2012. ápr. 2. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első 2 hét volt a nehéz, mert eléggé rám jött az, hogy hazamenjek, de ezt leküzdöttem, amikor pedig munkába álltam, onnan nem is nagyon vágytam arra, hogy haza menjek. Gyakorlatilag amíg nem állsz munkába, addig rossz, mert ha van munkád, akkor már le vagy foglalva.
2012. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az tőled függ, hogy honvágyad lesz-e. nekem őszintén sosincs honvágyam.
2012. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a repülőút volt borzalmas, azon is gondolkodtam, hogy leszállás után szégyen nem szégyen, ülök fel a visszafelé tartó gépre. Aztán szinte ugyanez a Gatwick-ről a városba menet a vonaton, szinte úgy ültem, mint egy zombi, nagyon meg voltam ijjedve. Igazából visszagondolva nem értem miért, mert nem először voltam akkor Angliában, tehát nem volt idegen a hely. Lényeg a lényeg, miután elfoglaltam a szállásomat teljesen elmúlt minden rossz érzés, másnap nyakamba vettem a várost, és azóta is itt vagyok, nyáron lesz két éve. Nem igazán van honvágyam, de igazából sosem voltam az a nagy hazafi. Persze azért rendszeresen hazalátogatok.
2012. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én világ életemben el akartam jönni külföldre dolgozni/élni, bár eleinte nem London volt a cél, de végül egy hirtelen döntés után ezt választottuk a párommal. Nekem nem nagyon van honvágyam, igaz néha rámjön hogy meginnék pár sört az otthoni cimborákkal, a páromnak az első pár hónapban sokszor volt, igaz ez azért is mert nem épp azt a munkát csinálja itt amit szeret.


Egyébként ez mindenkinél más, ki mennyire kötődik az otthoniakhoz, a volt szokásaihoz, ki mennyire gyorsan tud beilleszkedni. Ezért is fontos a nyelvtudás, anélkül nagyon idegennek fogod magad érezni.

2012. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
A hol kérdésre általában -ban, -ben a ragozás, tehát: Londonban.
2012. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!