Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európa legészakibb vidékein...

Európa legészakibb vidékein május végén-június elején hány fok van általában?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez változó. Én mondjuk Finnországról tudok beszámolni, itt május végén északon még gyakran van hó (mivel olyan sok esik télen, hogy gyakran csak június közepére-végére olvad el teljesen). Általában 5-10 fok van május végén. Június eleje is hűvős ha 15-20 fok körül van napközben (bár júniusban szinte egész nap világos van)az már melegnek számít. Viszont van, hogy egész szép idő van, nincs kánikula, de meleg azért szokott lenni (mondjuk az inkább június vége július elején).

Egyébként most Helsinkiben még mindig vannak havazások és hiába van napközben +5 fok körül még mindig rengeteg hó van. Szerintem május eleje-közepén fog itt Helisinkiben elolvadni a hó.

2012. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hát Norvégiaban kb. 9-17 C
2012. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz.
2012. ápr. 17. 22:37
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia,

éltem Göteborgban, június elején vagy szakad az eső, vagy nagyon forróság van! Kirunában is éltem (mindkettő Svédországban, északon) ott nagyon hideg volt még júli elején is.

Amúgy gyönyörű a skandináv nyár!:)

2012. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Göteborg nincs északon, nemtudom miért írtam... :)
2012. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közép-Norvégia partvonalán, Trondheimben olyan 20 fok körül szokott lenni nyáron napközben. Most május közepén 7-12 fokok vannak.
2012. máj. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!