Kezdőoldal » Utazás » Európa » Júniusban milyen az időjárás...

Júniusban milyen az időjárás Londonban?

Figyelt kérdés

Júniusban milyen az időjárás Londonban?

Most nyáron fogok menni Londonba és szerintetek milyen cuccokat vigyek magammal hogy ne érjen meglepetés?

Még soha nem voltam ott most fogok oda menni először



2012. ápr. 5. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Általában nincs olyan meleg, mint Magyarországon, úgyhogy pulóvert mindenképp hozzál és esetleg egy dzsekit eső esetére az ernyő mellé, ami alap.
2012. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az első.változékony.Nagy melegek mint otthon nem szoktak lenni.Esőkabát,pulóver,hosszú nadrág,kardigán mindenképpen legyen.Sokszor lesz majd olyan nap,hogy egyik percben süt a nap,majd a következő percben esik az eső,fúj a szél.Majd újra süt a nap..
2012. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Ritkán megy nyáron a hőmérséklet 25 fok fölé, és tényleg sokat esik az eső.
2012. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ez gáz :S
2012. ápr. 6. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy trópusi ország.
2012. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólók is írták. Változékony. De szerintem meg nem gáz, hanem pont ez a jó benne. Nem kap hőgutát az ember és kellemes a klíma. És aki szereti az esőt (én szeretem), annak meg aztán végképp "maga a paradicsom". :)))
2012. máj. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!