Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nektek is jobban tetszenek a...

Nektek is jobban tetszenek a volt keleti-blokk országai (pl. Románia, Németország volt NDK-s része, Ukrajna) mint Nyugat-Európa (pl. Ausztria, Franciaország, Olaszország)?

Figyelt kérdés

Nekem ezek jobban tetszenek, mert ezekben nem olyan szigorúak a törvények mint Nyugaton, kedvesebbek az emberek, olcsóbb minden és nem olyan magas a bűnözés.


Nektek milyen tapasztalataitok vannak?


Nekem a legrosszabb hely, ahol eddig jártam a világon az Anglia volt, a legjobb pedig Románia.



2012. ápr. 9. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
elég fura értékrended lehet, ha neked jobban tetszik a kelet, mint a nyugat. A törvények egyáltalán nem szigorúbbak nyugaton, csak ott a törvényeket be szokás tartani, nem úgy mint keleten. Másrészt a bűnözés mind nyugaton, mind keleten magasabb, mint régebben. Az pedig hogy Anglia rossz, Románia meg jó, azon jót nevettem. Nyugaton fejlett a tömegközlekedés, magas az életszínvonal, az átlag ember jól él! Ezzel szemben keleten egy kis réteg él jól, a többi csak napról-napra tengődik. Gondolom, mivel te ilyen keleti fan vagy, ezért nem valamilyen nyugati autód van, hanem mondjuk egy trabant.
2012. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem ejtettek fejre születéskor?
2012. ápr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy mindkettőnek megvan a maga varázsa, és nem kell a két részt versenyeztetni, hogy melyik a jobb... :)
2012. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 verde válasza:
100%

Kedves kérdező, nem vagy egyedül!!!

Nekem is jobban tetszenek a keleti országok. Románia a balkáni varázsával meg egyenesen elbűvöl, valahogy emberközelibb minden. Angliában nem tudsz úgy megmozdulni, hogy 3 kamera ne pásztázza minden lépésedet.

Szóval biztatok mindenkit aki eddig csak "nyugaton" volt, hogy ismerje meg a fent említett országokat is!

2012. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Miért kell félni a kameráktól? Szerintem hasznosak, legalább nincsenek szétverve és összefirkálva az állomások meg az utca, mint Kelet-Európában. Normális ember az utcán úgyis úgy viselkedik, hogy tudja, mások is láthatják.
2012. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
51%
ezek közül csak a volt NDK-ban élnék, mert az már Nyugat.
2012. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kedvesebbek az emberek, érdekesek és minden helynek megvan varázsa nekem pl Svédország is tetszett, de egy átlag ember nem lát ki a fejéből. Azt hiszik, hogy arany terem nyugaton és álmodoznak hogy majd ott karriert csinálnak stb. Baromság.

Angliában nem voltam, de Szerbia és Ukrajna a kedvencem. Belgium nagyon unalmas.

Egyértelmű hogy inkább laknék Kievben mint pl Párizsban vagy Barcelonában. Szerintem Párizs nagyon kiábrándító, szürke utcák, unalmas sznob emberek stb.

2012. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
az NDK-t szinte semmiben sem tudnám hasonlítani Ukrajnához és Romániához, teljesen nyugat.
2012. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
kelet bizony.
2016. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!