Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizz air otthon nyomtatott...

Wizz air otthon nyomtatott repjegy hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mekkora méretű ha kinyomtatom, egy oldalas vagy kettő, és jó-e fekete fehérben is? (ha két oldalas külön lapokra nyomtassam vagy lehet kétoldalasba nyomtatni? Ja és a vissza útra is kinyomtathatom előre és vihetem magammal ugye? (összesen 4nap az utazás tehát benne van a 7napban a visszaút is) Előre is köszi!!! :)

2012. ápr. 13. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
a check-inre gondolsz? egy oldal de ha jólemlékszem nyomtatott utánamég vagy 2ismertetőt. de maga a bording pass csak egy oldal
2012. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem két oldal volt,fekete fehérben nyomtattam,külön lapra. És persze,kinyomtattam a visszautat is,nekem ott nem is nagyon lett volna lehetőségem nyomtatni.
2012. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm!!! :)
2012. ápr. 13. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:

A repülőjegynek csak az a része fontos, amin a kód van, a többi oldalra nincsen szükség. Tulajdonképpen semmit nem muszáj kinyomtatni, elég, ha a számot felírod magadnak.

Ha neten csekkolsz be, akkor a kinyomtatott beszállókártyát természetesen magaddal kell vinned.

2012. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, itthon csekkolok be neten! Köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!