Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok nekem olcsóbb szállás...

Pikkelyesmedve kérdése:

Tudnátok nekem olcsóbb szállást ajánlani Turkuban, illetve Helsinkiben?

Figyelt kérdés

Május végén mennénk ki hatan, 2-2 éjszakát töltünk mindkét városban. Elsősorban diákszállók érdekelnének, mivel keveset tartózkodunk majd a szállodában, jó lenne viszonylag (az ottani árakhoz képest) olcsó szállást találnunk, illetve ha van valamiféle jól bevált youth hostel, azt is szívesen fogadom, igazából bármi érdekel az ottani szállásokkal kapcsolatban.

Sajnos mivel sokan megyünk és mind fiúk, ezért a couchsurfing nem igazán játszik.



2012. ápr. 16. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Probáld meg az Omena Hotelt. [link]

Van Helsinkiben és Turkuban is, ha időben foglalod akkor kb. 50-60 Euro (Turkuban) egy éjszaka/szoba. 4 fő elfér egy szobában. Kényelmes és elég jól felszerelt. Omena Hotel van Turkuban és Helsinkiben is.


Helsinkiben több Youth Hostel is van, azt hiszem a Stadion a legnagyobb [link] de sokan lehúzzák. Ajánlom inkább a kikötőben lévőt: [link]

Turkuban sajnos nem voltam diákszállón csak hotelban, így azt nem tudok ajánlani.

2012. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Helsinki! Az Nyugat-e?
2012. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Turkuban már foglaltunk, úgy látom egész Finnországban 22 euro körül van a minimál ár a hostelekben. Tallinban is jártál? Tudsz esetleg valami jól bevált komptársaságot, ami átvisz, illetve ott hostelt?
2012. ápr. 18. 10:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha olcsót szeretnétek akkor ajánlom a Tallinkot:

www.tallink.fi viszont kicsit lassú (min 2,5 óra) és rengeteg a részeg rajta (sokan mennek át inni Észtországba, mert ott olcsó a pia). Mondjuk jópofa hajó, többszintes, vannak rajta boltok, éttermek, szorakozóhelyek.

A Linda Line [link] gyors és kevés a részeg rajta. Ezek kisebb szárnyashajók.

Ha van diákot legyen nálatok, mert kaptok kedvezményt (ez az egyetlen olyan hely ahol elfogadják a nem finn diákot).

Érdemes átmenni Tallinnba nagyon jó hely!

2012. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
www.couhsurfing.org
2012. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jaah, bocs, elírtam: [link]
2012. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek. Úgy döntöttük, Tallinba átnézünk. :)


A kérdésben írtam is, hogy a couchsurfing-re nem sok esélyünk van, mert 6-an megyünk, csak fiúk, nem hiszem, hogy bárki befogadna így minket, különválni pedig nem lenne célszerű. Amúgy ismerem az oldalt. :)

2012. ápr. 19. 11:50
 8/11 anonim ***** válasza:
jaah, bocsi, odáig nem jutottam :DD
2012. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azt mondják Tallinban amúgy olcsó a pia és a fiatalok mind komppal járnak át venni :D am én is mennék szívesen egy ilyen túrára :DD szóval jó szórakozást!
2012. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amúgy nálam már szállt meg 3 srác egyszerre :D ha azt mondják nem para nekik, hogy a földön alszanak engem nem zavar, ha 6an vannak. szóval én nem adtam fel volna ilyen gyorsan a helyetekben :D sőtt, volt olyan guestem is aki reggel írt, hogy nálam aludhatna-e ma :D
2012. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!