Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok nekem olcsóbb szállás...

Pikkelyesmedve kérdése:

Tudnátok nekem olcsóbb szállást ajánlani Turkuban, illetve Helsinkiben?

Figyelt kérdés

Május végén mennénk ki hatan, 2-2 éjszakát töltünk mindkét városban. Elsősorban diákszállók érdekelnének, mivel keveset tartózkodunk majd a szállodában, jó lenne viszonylag (az ottani árakhoz képest) olcsó szállást találnunk, illetve ha van valamiféle jól bevált youth hostel, azt is szívesen fogadom, igazából bármi érdekel az ottani szállásokkal kapcsolatban.

Sajnos mivel sokan megyünk és mind fiúk, ezért a couchsurfing nem igazán játszik.



2012. ápr. 16. 22:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, Tallinba nem csak a látnivalók miatt mennénk, hanem mert elég olcsó is, tehát be lehet vásárolni a maradék napokra. :) Hallottam egyesmást én is a kompról. :)

Megpróbálkozunk a couchsurfinggel is, hátha befogad valaki 2 éjszakára hatunkat, bár annyira nem bízom benne, de igazad van, meg kell próbálni. :)

2012. ápr. 19. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!