Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Hollandiában élni?...

Milyen Hollandiában élni? Mennyire élhető ország?

Figyelt kérdés

Befogadó a holland társadalom?

Áthidalhatóak a kultúrális külömbségek?

Aki kint él most, Neked tetszik? Esetleg már tervezed, hogy el/vissza költözől?

Mely városokba érdemes költözni?



2012. ápr. 18. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Anyámmal egyszer kinn voltunk, neki nagyon tetszett, de szerintem Románia jobb hely.
2012. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Románia? Hehe.
2012. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Csodálatos ország, teljesmértékben befogadóak a hollandok, nagyon segítőkészek és barátságosak.Nagyon sok a bevándorló, tehát nem néznek nagyot, hogy külföldről jöttél :) Itt élek, és soha vissza nem költöznék Magyarországra!
2012. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
merre lax utolso? En is itt elek.....
2012. máj. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha eszed van, nem mész oda.

Kívül kedvesek, de belül mindig is le fognak nézni, és mindig is többet kell bizonyítanod, mint az ottaniaknak.

A híres liberalizmusuk csak saját magukra vonatkozik.

Amúgy meg a nagyvárosok fele muszlim,török, marokkói, suriname-i, meg is érdemlik.

JA és a vicceiket se fogod érteni sose.

Bár anyagilag jobb, de teljesen más mentalitás.

Én majd hagyattestem, mikor egy "baráti" összejövetelen a számlát diszkréten kirakták, hogy akkor számoljunk....

Na ilyen itt nálunk M.országon nincs.

Szegényebbek vagyunk, de ezerszer jobb szívűek, ott nincs olyan terülj asztalkám a vendégnek, mint itt.

persze lehet, hogy csak az én rossz tapasztalatom.

Én itt érzem jól magam. Ha választani kéne, más országba mennék, nem Hollandiába.

peace!

2012. aug. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!