Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen oldalakon, lehet...

Milyen oldalakon, lehet munkát keresni Angliába vagy olyan országokba ahol nyitottak az angol nyelv területre? Hol lehet megbízható embereket találni az interneten? Itthonról lehet egyáltalán megszervezni biztos munkát külföldre?

Figyelt kérdés
Külföldre szeretnék menni szállást találni meg dolgozni közvetítők(vámszedők)nélkül.Már nagyon sok helyen keresgéltem,de a legtöbb oldalon 'összekötettökkel'lehet kijutni akik búsás hasznot várnak,ja meg várakozást.És nem tudom hogy mennyire megbízhatók a közvetitők.Mát készítettem angol nyelvű önéletrajzot is,útlevelem is kész.Angolul elég jól beszélek.

2012. ápr. 20. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

akiket ismerek ugy mentek ki h volt kint baratjuk.

vagy itthon felszamolt mindent,kiment kivett egy lakást,és ott szétdobta az önéletrajzait és várt.

2012. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyit kellett várjon a munkába állásig?
2012. ápr. 20. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Itthonról nem fognak felvenni. Még akkor sem ha mérnök vagy infós vagy. Az angol munkaadók szeretik látni azt, akit felvesznek. Legyen 1,5 - 2 havi megtakarításod, ennyi idő alatt, ha megy az angol, akkor bőven találsz állást. Bár az sem mindegy, hogy mi a végzettséged, mihez értesz. Én pl. 2,5 hét alatt találtam IT állást.
2012. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tudni Magyarországról állást szerezni, ahhoz tényleg óriási szerencse kell. Gyüjtögesd szépen a pénzt, legalább annyit, hogy 1, de inkább 2 hónapig elég legyen és akkor vágj neki. Mert például mi van ha találsz a neten egy remek állást, felhívod őket, aztán mondják, hogy holnap várnak interjúra?
2012. ápr. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!