Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Paráliáról,...

Mi a véleményetek Paráliáról, csak oda tudunk menni nyaralni?

Figyelt kérdés

Szép hely, jó hely?

Mit érdemes ott megnézni?

Hova indulnak hajóutak onnan?

Milyen szomszéd városokba érdemes átmenni?



2012. máj. 1. 21:59
 1/2 anonim válasza:
32%

Ne haragudj, de ha tényleg kíváncsi vagy a véleményemre: nekem egyáltalán nem tetszett. Nem mennék vissza oda.

(Igaz, 10 éve nyaraltunk ott, s azóta sok minden változhatott.)

2012. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Mi 2010-ben voltunk Olympic Beachen (mellette lévő üdülőfalu), 2009-ben pedig Paralián, de ekkor tavasszal.

Tudom, hogy sokan mondják, hogy gáz, meg hogy nincs benne semmi szép, meg hogy csak egy egyszerű túlzsúfolt üdülőfalu, de nekem tetszett. Tényleg nincs benne semmi különleges, de attól még nem olyan rossz, mint amilyennek leírják. Pozitív dolog nálam, hogy a víz lassan mélyül, és meleg (langyos)!! :)

Mit érdemes ott megnézni? Konkrétan Paralián semmit, de Paraliáról nagyon sok kirándulásra lehet elmenni, amik nagyon szépek :) Pl meteorák, olymposz hegy, Skiathos, Thessaloniki, Athén (bár hosszú az út, azthiszem 5 órás)

Skiathosra indul hajóút, és van egy kalózhajós kirándulás is, ami nem tudom hol köt ki, de a hajóról lehet ugrálni bele a vízbe, itt kaptok kaját is. Skiathos nekem nagyon tetszett, gyönyörű!! Tiszta a víz, csak nagyon hideg (a Koukounaries strandon köt ki a hajó), és Skiathos város is nagyon tetszett, de elég nagy drágaság van ott... (útközben láttunk delfineket is :) )

A kalózhajós kirándulás nem mondom hogy nem tetszett, de nem volt egy nagy élmény...

Szomszéd városok közül nem tudom, ahová van kedved. Elvileg Makrygialoson van valami sólepárló, és egy flamingótelep, amin évente többszáz flamingó megfordul.

Nekem Olympic Beach is tetszett. Főleg a vize. Bár napközben sokszor zavaros volt, de estére, mikor már nem volt a strandon annyira ember, mindig kitisztult. Az tetszett még ,hogy jó meleg (bár ezt már mondtam), és hogy miután belemész a vízbe egy ideig sekély, aztán kb 2m hosszan jó mély, utána pedig ismét derékig ér, és ezen a derékig érő részen tisztább a víz, mint kint a parton, vagy az előtte lévő mély részen.

Éttermek amiket ajánlani tudok :

Paralián a POPAJ gyrosozó

Olympic Beachen a CHRIS gyrosozó és a WHITE ROSE étterem.

Egyébként, azt imádtam még Olympic Beachen (/Paralián), hogy ha leültél enni egy étteremben, akkor mindig adtak ingyen előételt és/vagy desszertet is :) Nálunk pl volt olyan, hogy ketten ültünk le az asztalhoz vacsorázni, de csak egyikünk evett, és mégis mindketten kaptunk előételt és desszertet is :)


Remélem segítettem, ha van még kérdésed, nyugodtan tedd fel :)

2012. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!