Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyit rak félre egy külföldö...

Mennyit rak félre egy külföldön dolgozó magyar?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok oda hogy hol és mit dolgoztok!

2012. máj. 2. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Épp tegnap számolgattam. Mi ketten a párommal olyan 300 ezer ft-nak megfelelő fontot tudunk félretenni havonta, plusz az összes befizetett adónkat visszaigényelhetjük, ami szintén nem lesz kevés. Én bármixer, ő szobalány.
2012. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy ez nem számít soknak, ha a szakmájában tudna dolgozni az egészségügyi diplomájával, és én sem egy 1 hónapja nyitott teljesen befutatlan helyen dolgoznék akkor ennek a többszörösét is félre lehetne.
2012. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Apám svájcban burkoló,és havi 800.000 Ft-ot(heti 200.000,mivel svájcban hetente fizetnek)fizetnek neki.Havonta kb 700.000 Ft-ot tehet félre,amiből itthon építjük a házunkat,de már azon is gondolkozunk,hogy költözünk ki Németországba,mert itthon semmi munka,ha van is,csak fillérekért.
2012. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Ausztriában dolgozom lóápolóként.Hivatalosan ,bejelentve. 1000 eurot keresek nettoba,ebből kb. 700eurot félre tudok tenni,merta házért nem kell fizetnem semmit,ahol lakom. :) Csak a kajára,meg egy kocsit törlesztek. :)
2012. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!