Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olszország már májusban is...

Olszország már májusban is nagyon meleg?

Figyelt kérdés
A mo-i viszonyokhoz képest egy ilyen mostani időjárás ott számottevően melegebb? Kérlek csak tapasztalatból írjatok, köszönöm!
2012. máj. 3. 16:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Na, várom az Olszország hol van, én is elmennék kommenteket:) OLASZORSZÁG:)
2012. máj. 3. 16:51
 2/9 anonim ***** válasza:
melyik részére vagy kíváncsi? délen sokkal melegebb van mint északon.
2012. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi vagyok, én holnap indulok :)

[link]

itt nagyjából 20-25 fokot írnak minden városra, remélem tényleg ilyen jó idő lesz :)

Jó utazást neked is!

2012. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Észak, közel a határhoz, Udine könyéke. Logikusan én is azt gondolom, hogy ez nem lehet akkora különbség a miénkhez képest, de inkább kérdezek... mert mégiscsak a tapaasztalat a biztos.
2012. máj. 3. 17:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as:) Mi csak 20-a körül mennénk, remélem addig nem jön extrém meleg, a mostani előrejelzés még nagyon baráti:) neked is jó utat, hová mész?
2012. máj. 3. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Bibione- Padova- Verona- Sirmione- Murano- Burano- Velence

Ezekbe a városokba látogatunk :)

2012. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik:) Nekünk 3 napunk van csak, de a hangulata remélem meglesz! Jó utat!
2012. máj. 3. 17:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan meglesz, Olaszország csodaszép hely :D Mi egy hétre megyünk, de az is elég és remélem jó lesz :)
2012. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Észak-Olaszország éghajlata inkább már kontinentális, tehát jól mondtad hasonlít a miénkhez :)
2012. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!