Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kikoltoztunk Londonba csalados...

Kikoltoztunk Londonba csaladostol, iskola vagy tanar inkabb? nekem nagyon alap az angolom es nem tudom hol tudnek tartalmasabban tanulni?

Figyelt kérdés
Ha tudtok es van tapasztalatotok, irnatok is pontos iskolat ha az jobb szerintetek...hova menjek hol kezdjek..koszonom

2012. máj. 3. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen iskolába járj, ott tanulsz a legtöbbet. Esetleg jó, ha egy évet ismételsz (ha MO-on pl. 5- es voltál, akkor ott az 5. évet kezdd el), akkor a tananyagban általában nincs túl sok új, és csak a nyelvre tudsz koncentrálni.
2012. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt tudnal pontosabbat irni hogy hol kezdjek utana nezni? Link vagy cim?egyebkent 29 eves no vagyok :)
2012. máj. 3. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lakóhely szerinti legközelebbi college-ben szoktak a felnőtteknek is angol oktatást tanítani.Oda menj be.Majd írnod kell egy felmérő tesztet,hogy megnézzék milyen szinten vagy.Nem az a lényeg hogy tudsz vagy sem,csak hogy tudják melyik csoportba kéne menned.A kezdőbe vagy haladóba stb..
2012. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

még valamit.Az első szerintem azt hitte,hogy gyerek vagy még.

felnőtt embereknek nincs tantárgyak,csak angol nyelvoktatás.

De ha nem akarsz college-be menni akkor ahol éltek Londonban, vannak tanfolyamok ahol intenzív angol tanfolyamot szoktak indítani.Oda is lehet menni.

2012. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö vagyok, tényleg azt hittem, hogy te a gyerek vagy a családban.


Pontos iskolát nem tudok, de az elözök javaslata alapjßan kezd el érdeklödni.

2012. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mindenképp suli!(Nekem van barátnőm, aki 4 évig élt kint és ő úgy ment ki, hogy annyit tudott: My name is XY! És most perfekt angolból, és kitűnő tanuló, tehát a többi tantárggyal se maradt le.)
2012. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szintén iskola, nagyon hasznos, annál is inkább, mert rengeteg ismerőst, barátot szerezhetsz a legkülönfélébb helyekről..
2012. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem a későbbi válaszadók sem nézték hogy leírtad a korodat.

Ugyanis akkor tudnák,hogy 29 évesen már nem tudsz iskolába menni csak különböző tanfolyamokra.

Ahogy korábban is írtam College-ba vagy a lakóhelyedhez közel egy tanfolyamra.Egyik helyen sincsenek neked tantárgyaid.Csakis angolul tanulsz.

2012. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) bocsi a felreertesekert....beutottem ezt a college-t, de minden kijott....linkelnetek is egyet...bocsi Feltham-ban elek. ezerkoszimindenkinek
2012. máj. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!