Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az idő júniusban...

Milyen az idő júniusban Görögországban? 25 fok várható.

Figyelt kérdés
Június közepén megyünk Görögországba nyaralni és a netes időjárás-előrejelzés 25 fok körül mutat arra az időpontra, ami nem túl fényes

2012. máj. 18. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sokszor voltam már ott, mindig júli elejétől, akkor már min. 30 fok volt, de inkább több. A párás levegő és a szél miatt nem érződik annyira melegnek.

Estére hosszú nadrágot és 1-2 hosszú ujjú (azért nem túl vastag) felsőt érdemes vinni, de napközben nagyon meleg van.


Szerintem júniusban sincs annyira hűvös, a 25 fok a minimum.

2012. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A június közepi előrejelzések most még azért közel sem megbízhatók. Nyugodj meg, jó időtök lesz :)
2012. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Attól is függ, melyik részre mentek. Mi is június közepén voltunk Zakynthos szigetén, és ragyogó időnk volt végig! Sokat strandoltunk, napoztunk, csokibarnán jöttem haza. A tenger az első napokban még nem volt annyira meleg, de napról napra szépen melegedett.


Néhány vékony hosszú ujjút azért tényleg érdemes vinni, esténként jól jöhet.


Szép időt kívánok Nektek, és szuper nyaralást!

2012. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nei Poriba megyünk. Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 19. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!