Kezdőoldal » Utazás » Európa » Thessaloniki környékén viszony...

Thessaloniki környékén viszonylag olcsó szállás, jó strand?

Figyelt kérdés
Szeretnénk oda menni nyaralni, de nem nagyon találok szállást. Esetleg ha van valakinek akár személyes tapasztalata, olcsóbb szállásról, azt megköszönném. Nincsenek nagy igényeink.

2012. máj. 22. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az olcsó nektek? Mi Vourvourouban voltunk, ez Halkidikin van, a középső láb tetjén, ott béreltünk appartmant, 2009 őszén, akkor 30 euro/nap volt (3 személyes, 2 főre). Nekünk teljesen megfelelt.
2012. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan 40-45 euróból jó lenne kijönni 2 főre/ éjszakára max. Nem jártam még Görögországban, így sajnos csak annyit tudok a szállás árakról, amiket találtam, azok pedig nagyon messze vannak ettől sajnos. Konkrétan apartmanokat nem is igazán találok, inkább csak hotelek, hostelek, de szívesebben mennénk apartmanba.
2012. máj. 22. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezeket az ajánlatokat néztem anno végig.

[link]

2012. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a hely nagyon tetszik! Apartmanok között is találtam jó párat ami tetszene! Viszont lehet nagyon vak vagyok, de árakat nem igen látok. Mindegyiknek írtál e-mailt? Ha esetleg azt elárulnád melyikben voltatok és megvoltál-e elégedve vele (strand közelsége, milyensége, kirándulási lehetőségek, stb), azt nagyon megköszönném!
2012. máj. 22. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az Efiben voltunk, ott fizettünk 30 eurót egy napra (szeptember végén!). Teljesen meg voltunk elégedve, a víz a kert végében volt, úszni ott is lehetett. A strand sem volt messze, kis séta. Korrekt, kedves fiatal pár volt a tulaj.

Igen, mindenkinek írtam, és ebből választottunk.

2012. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha bármiben tudok még segíteni, keress nyugodtan privátban!
2012. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!