Kezdőoldal » Utazás » Európa » A plitvicei tavaknál van...

A plitvicei tavaknál van idegenvezetés, vagy valami útmutatás ami alapján végig lehet járni? Hány nap alatt lehet megjárni?

Figyelt kérdés
Illetve, ha olyan nagy, hogy másnap is visszamennénk, újra meg kell venni a jegyet?
2009. jún. 28. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi kb. 3-4 órát töltöttünk ott. Lehetett volna még sokat sétálni, de csoporttal voltunk. Gyönyörű, de egy nap nekem bőven elég lenne ott. Nem emlékszem, hogy volt-e idegenvezetés, mi nem kértünk, csak sétáltunk és néztük, hogy milyen szép.
2009. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 2 nap alatt kényelmesen be lehet járni.

Ès a jegyet lehet két napra venni úgy olcsobb.

Nincs idegen vezetés de van térkép, és ezer millió ösvény, út, hajó, kisbusz. Igazából sok olyan dolog nincs amiröl tudnod kell, inkább a szépség a lényeg. a kialakulásárol bárhol olvashatsz, de a szépség a lényeg.

2009. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én a hétévégén voltam ott, volt 2-3 orás, 3-4 orás illetve 6-8 orás tura. kaptunk egy térképet, ami a jegy hátulján volt, amit fel kellett mutatni a hajokon, ami átvitt a vizen(2szer)

a többi távot gyalok tetük meg, d enme is lehet eltévedni, mert kiépitett ut van,

de valoban gyönyörü

lehet szállást is bérelni, ah nem eccerre szeretnéd megnézni, meg a körülötte lévő erdőt, stb....

de valoban elég fáraszto :D főleg nyáron ilyen melegben, de gyönyörü

2009. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
idegen vezetés tudtommal nem volt, de nem is szükséges szerintem. Legalább 1 napot rákell szánni.Szép hely nagyon.:)
2009. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!