Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anabollal kapcsolatba kéne...

Anabollal kapcsolatba kéne nekem útmutatás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
anabollal kapcsolatban érdeklődnék hogy mekkora mennyiséget érdemes szedni(kb 2hónapos kúrát akarok tartani és első alkalom lenne) illetve mit kell szedni mellé hogy a hormonjaid rendbe maradjanak? válaszokat előre köszönöm
2011. febr. 22. 01:34
1 2
 1/17 anonim válasza:
hány kiló, centi, és éves vagy?
2011. febr. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
70kiló 179 és 18
2011. febr. 22. 01:38
 3/17 anonim válasza:
és mióta edzel ?
2011. febr. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
napi szinten 2hónapja de előtte is próbálkoztam vele csak nem rendszeresen hanem amikor volt hozzá erőm/kedvem
2011. febr. 22. 01:43
 5/17 anonim válasza:

napi 30-40 mg.10-20mg-al felvezetni 1hétig.

A kúra végén meg hetente felezgetni 20mg-ig.30mg-ot 8hétnél tovább ne szedd


de nagyon nagyon butaságot csinálsz mert nagyot nőhetnél egyszerü edzéssel még. csak a rendszeresség a kulcs ,hogy folyamatosan edz terv szerint én már benne vagyok jó pár éve, ha akarod segítek a terv elkészítésében is nyomatsz egy kis fehérjét és kész hihetetlen nagyot lehet nőni ha van akaratod

2011. febr. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
arról nemis beszéltem hogy nagyon vizesít
2011. febr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
edzéssel kapcsolatban nemkellenek a tanácsok mivel van aki segít, de ezekkel kapcsolatban nem tud tanácsokat adni azért kérdeztem de azért kössz:) és még annyi hogy olvastam h a hormonjaid rendesen szétbaszhatja az anabol. mit érdemes mellé szedni?
2011. febr. 22. 01:57
 8/17 A kérdező kommentje:
illetve hogy a kúra alatt felszedett izom mennyire marad meg az anabol elhagyásával?
2011. febr. 22. 02:01
 9/17 anonim válasza:
Mellette napi 1 szem (2xfél)provi vagy nolva.PCT meg clomid+nolva. általában 6 hétig marad tartós.de, lehet hogy minden rajtad marad ez embertől is függ milyen a szervezeted stb .. barátom a 3. kúránál tart és rettenetesen csúnyák az izmai ... izmosabb mint én de nekem fekve nyomás széria 110 el megy neki csak 95 kg al de van amiben ő a jobb. azért szedi még mindig mert amikor abbahagyta visszaesett 88 kg ról 79 re énis csak azt tudom elmondani amit ő tapasztalt .már 3 éve eggyütt edzünk én pl. danaboloztam de, nem vagyok rá büszke másfél kúrát csináltam meg a kúra után pedig zitazonium-ot szedtem 13 kg izom jött rám 2 ment vissza
2011. febr. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos és gyors válaszokat:)
2011. febr. 22. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!