Kezdőoldal » Utazás » Európa » A London pass mikortól érvénye...

A London pass mikortól érvényes? Az első használattól számítják az 1 napot, vagy reggeltől estig?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Validity of London Pass

The London Pass is available for 1, 2, 3 or 6 days – choose the duration of Pass that fits in with your trip.

Your London Pass is valid for use on consecutive days for the duration you have selected. At the end of your validity period or when your purse value has been used up, the pass will expire and will no longer allow access to attractions. Passes can only be used at each attraction once.


Activating the Travelcard

If you have opted for London Pass with travel, your Travelcard will be stamped with the start date that you specify at purchase. Just like your London Pass, the Travelcard is valid for consecutive calendar days only.

2012. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudna valaki válszolni, aki már vett ilyent, és átélte? a googléban én is tudok keresgélni, de az angolt annyira nem értem, hogy értelmezni tudjam azt a részt, hogy rányomják a stratot... oké, de akkor ez azt jelenti, hogy nem vehetem meg előre, azaz pl. hétfő délután, hogy kedd-szerdán használhassam? Vagy ott kell megmondanom melyik napokra akarom, a vételnél?
2012. jún. 2. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár még nem használtam ilyent, de elolvastam a belinkelt honlap ide vonatkozó részét, és úgy értelmeztem, hogy csak aznap érvényes.
2012. jún. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magyar oldalon azt írják, hogy egymást követő naptári napokon érvényes, és az első használattal aktiválòdik! Ez oké, de ha én pl veszek egy 2 napost, amit hétfőn délután 2 kor kezdek el használni, akkor szerda délután 2 ig használhatom, vagy csak kedd estig??? és ez sehol nincs leírva pontosan, az angol oldalakon sem:(
2012. jún. 3. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:

De igen, le van írva.


"It is important to note that a ‘day’ is based on a calendar day, so should you first use your pass at 4pm on Monday, Monday is counted as day one of your pass usage."


Tehát ha te hétfő délután 2-kor használod először, akkor hétfő már első napnak számít, és csak keddig érvényes.

2012. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!