Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki úgynevezett...

Volt már valaki úgynevezett csobbanó járattal Horvátországban vagy Olaszországban?

Figyelt kérdés
Megéri így elmenni?
2012. jún. 6. 13:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez egy hétvége lenne. Csak a párom nagyon szeretne menni tengerpartra nyáron, de sajnos úgy alakult, hogy nem tudunk szabadságra menni, így utána néztem és találtam egy ilyet, így teljesülne a kívánsága, hogy tengerbe fürödjön idén is, de nem tudom hogy megéri e ennyit utazni ezért.
2012. jún. 6. 13:52
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Egyik barátom volt, neki tetszett. Akkor inkább Horvátországba menjetek!

Tuti, h én nem utaznék ennyit. Ha elég bátrak vagytok, akkor felültök a vonatra pénteken, 17:05-kor indul Splitbe, reggel 9:20 körül lesz ott (átszállni nem kell). Hazafele pedig tudtok jönni a következőképpen: pl. Splitből hétfőn a 8:25-ös IC-vel (7 kn a helyjegy 2.osztályon) Zágrábbig,Zágrábba érkezik a vonat 14:34-kor, és Zágrábból tudtok Pestre jönni a 16:10-es nemzetközi gyorssal? Így nem jó?

Splitben pedig tudok nektek szállást ajánlani, nem horribilis összegért, ha érdekel dobj privibe üzenetet!

A menettérti jegy: 68,8E + az Adria IC a helyjegy kb. 700 Ft (ajánlott) visszafele pedig a horvát IC-re 7 kn.

2012. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Én 1 napra mentem még annó, simán megéri csak jó korán kell indulni meg jó későn értek haza.

De egy hétvégére már biztosan megéri, annyi időre már olaszország is vállalható.

2012. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!