Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnék a legolcsóbban...

Hogyan tudnék a legolcsóbban eljutni Valenciába? (Spanyolország)

Figyelt kérdés
Június 21-ére találtam a wizzair-nél egy olcsó járatot, mindennel együtt 18 ezer ft kb. De onnan még valahogy el kéne jutnom Valenciába és fogalmam sincs, hogy hol tudom megnézni, hogy onnan a vonatok vagy buszok mennyibe kerülnek stb.. Mert ha más repcsitársasággal utazom, budapest-valencia kb 100 ezer forint..
2012. jún. 6. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Spanyolországon belül honnan kell eljutnod Valenciába? Barcelonából, Madridból vagy Malagából? Hová repülsz?

A spanyol vasút honlapja: [link]

Itt megtalálod az időpontokat is, árakat is.

Mellesleg a Ryanair-nek van járata Budapest és Alicante között, ami lényegesen közelebb van Valenciához, mint bármelyik Wizz desztináció.

2012. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát Barcelonából gondoltam.. még talán az van a legközelebb:) megnézem a vonatokat, csak úgy kell kikalkulálnom, hogy minél olcsóbban menjek és a wizzair-nél nincs olcsóbb...
2012. jún. 7. 20:35
 3/6 A kérdező kommentje:
A ryanair-nél nagyon drága, negyed annyira jövök ki ha vonatozok Barcelonából..
2012. jún. 7. 20:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a tippet, pont kifogtam egy olcsóbbat a ryanair-nél, le is foglaltam:) 38 ezerből megúsztam..
2012. jún. 9. 00:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó nyaralást! :)
2012. jún. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dolgozni megyek:) De azért köszi:)
2012. jún. 9. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!