Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti elengednétek egy hétre...

Ti elengednétek egy hétre Londonba?

Figyelt kérdés

A fiam (15) szeretne kiutazni egy lány barátjával (15) Londonba egy hétre. A lány anyukája kikísérné őket a repülőtérre, leszálláskor pedig várná őket az anyuka unokatestvére, aki vigyázna rájuk ez alatt az egy hét alatt.

Ti elengednétek?!

(Ha igen, mennyibe kerül a repülőjegy + a kaja és a szórakozás [szállás már megvan] )


2012. jún. 9. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van velük felnőtt, akkor igen. Ráadásul, ha a felnőtt még ismeri is Londont, akkor pláne elengedném. Jó szórakozást nekik!
2012. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A repülőn való felnőtt nélküli utazástól nem kell őket félteni.
2012. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A fiam egyik barátját is 14 évesen így engedte ki az anyja hozzánk.Ők feltették a gépre,míg meg luton reptéren vártunk rá.

Hogy mennyibe kerül a jegy,azt nem lehet megmondani.Tudni kell hogy mikor repülne. De most az olimpia miatt elég drága lesz. A szórakozás elég drága itt kint.Bár Londonban vannak jó múzeumok amik ingyenesek.De ha pl: a london eye-ra fel akarna menni az nem olcsó.10 font (csak mert 15 éves) de ha elmúlt 15 éves akkor már 19 font az ára

Vagy a Madame Tussauds ára sem olcsó. (26 font neki mert diák)

a kaja meg...Ha otthon főznek nem vészes. Ha pub-ban esznek hamburgert akkor 4-5 fontból kijön..Mindennap enni utcán nem olcsó..Szóval adj neki bőven pénzt

2012. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én szórakozásra+ étkezésre olyan 150Ł gondoltam. Annyiból kijön szerintetek?
2012. jún. 9. 17:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremék most látogattak meg, ők fejenként 200-at hoztak 1 hétre. Habár én Skóciában lakom, ami azért lényegesen olcsóbb, mint London. Ráadásul én nagyon sokmindent álltam nekik, ők nem is vásárolgattak és mégis elment a pénz.
2012. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

150 font 1 hétre úgy,hogy szállás ingyen van,nem rossz.. De ha tehetik akkor menjenek sok ingyenes helyre (british múzeum és egyéb múzeumok.elég jók)

Korábban már írtam 2 helyet hogy mennyibe kerül.Ha úgy veszed hogy egyik helynél majdnem 30 font a beugró..nos ezeket a helyeket érdemes kihagynia..Ha Londonon kívülre is mennének, például Oxfordba akkor 17 font a buszjegy ami odaviszi.

Szuvenírt és ruhát vagy bármit már ne vegyen mert erre már kevés lenne a 150 font.

2012. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
jo draga akkor ott élni bakker.
2012. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
London az egyik legdrágább város. Én 1 év alatt amíg ott éltem többet költöttem havi szinten a szoba szállásért mint most egy angol vidéki városban a 2 szobás lakásért.
2012. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 150 nem lesz elég, mivel az ilyenkorúaknak érdekes látnivalók finoman szólva rohadt drágák, és akkor nem beszélve a kajáról (bár ezt fillérekből is meg lehet oldani, ha valaki tudja mit hol keressen).


Egyébként elengedném, én 15 évesen voltam itt először. Bár az én szüleim valószínűleg már megbánták, hogy elengedtek, mert onnantól kezdve csak azon dolgoztam, hogy minél hamarabb ki tudjak költözni végleg.

2012. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Először is szeretném megköszönni ezt a rengeteg hasznos választ, mindenkinek megy a zöld kéz!

Másodszor, szerintetek mennyi az ami elég akkor egy hétre?

2012. jún. 9. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!