Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az ido Horvátországban...

Milyen az ido Horvátországban augusztus vegen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van lehetosegunk a parommal menni Horvatba (Vodice) kirandulni augusztus 24.tol szept. 2-ig. Csak ez az egy idopont van, en nagyon szeretnek menni, parom egy kicsit tart attol, hogy nem lesz mar jo ido..Bar az ember sosem tudja, hogy milyen ido lesz..De remelem megnyugtattok :)

L,21


2012. jún. 11. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus végén még nálunk is bőven strand idő szokott lenni. Egyik ismerősöm is mindig ilyenkor jár a balcsira...

Szóval Horvátországban főleg jó idő lesz, persze ki lehet fogni egy esős hetet, de szerintem valószínűbb hogy jó idő lesz. Igaz mi görögbe szoktunk járni és mindig szeptember utolsó hetébe és mindig feketére barnulunk olyan jó az idő :)

2012. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy esni eshet akar juliusban is..de az esot kizarva, jo ido szokott lenni meg akkor, gondolom :) ?!
2012. jún. 11. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
mi görögbe járunk ahogy írtam, de szerintem biztosan jó lesz még az idő
2012. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon meleg szokott még lenni akkor, ne izgulj :)
2012. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már voltam augusztus utolsó hetében Horvátországban, kár aggódni, mert akkor általában jó idő van. Most is augusztusba megyek, Vodicétől délebbre Splitbe, csak még az odafele vezető utat kellene megszerveznem.

Nem fog eső esni ne izgulj, ha esik is, azt ne vesdd össze a balatonparti esőzésekkel....Az éghajlat mediterrán, hamar felszárad az eső, és nem fog lehűlni a levegő, főleg Dalmáciában!! (tavaly július végén sikerült esős hetet kifogni, de nem volt vészes akkor se)

2012. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még szeptember közepén is bőven jó idő szokott lenni. Mivel egyik ismerősömnek van nyaralója és mivel akkor már nem volt szezon szeptember végén mentünk el kifesteni a nyaralóját és munka után még simán tudtunk fürödni a tengerbe. Ne aggódjatok jó idő lesz az.
2012. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2012. jún. 11. 15:35
 8/8 anonim válasza:

Mi kizárólag szeptember első vagy második hetében megyünk

tavaly omisban szept 10.én 38 fok volt kb minden nap esett egy 15 percet, de még észre venni sem volt időnk nagyon, mert rögtön megszárad minden.

2012. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!