Kezdőoldal » Utazás » Európa » Isztambulba autóval? Milyen...

Isztambulba autóval? Milyen papírokra van hozzá szükség?

Figyelt kérdés

Egy haverral el szeretnénk látogatni Isztambulba, de nem megy oda fapados repülő, csak a méregdrága Turkish Airlines, busz sem, a vonat meg nevetséges, vagy 37 óra az út. Ezért arra gondoltunk, hogy kocsival vágunk neki az útnak. Útlevelünk van, az autónak van nemzetközi zöldkártyája, 3 havonta küldi ki a biztosító, ez elég ahhoz, hogy beengedjenek minket Törökországba?


Egyébként melyik útvonalon érdemes menni?


Budapest-->Szeged-->Nagylak-->Arad-->Temesvár-->Bulgária


vagy


Budapest-->Szeged-->Szerbia-->Belgrád-->Nis-->Bulgária

?



2012. jún. 19. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerbián vagy Románia határánál keresztül szerintem tök mindegy. Amúgy az a 36 óra nem a világ. autóval se hiszem hogy pár óra alatt odaérnétek. Amúgy kíváncsi lettem h így autóval mennyire "olcsóbb" az utazás oda, mint repülővel vagy turisztikai irodán keresztül. hiszen a szállást fizetni kell, a vízumot és jó ha van biztosítás is.
2012. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dev dam ***** válasza:
Én voltam repülövel régen 1óra 30perc volt kényelmes.autóvan hosszú az út szerintem ugyanannyi az üzemanyag oda vissza mint a repülöjegy.
2012. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az autóút kb. 16-17 óra, és ha alacsony fogyasztású az autó, akkor 1 repülőjegy árából megvan a benzin oda-vissza. A török vízumot a határon kell venni, egy személyre, ha nem változott, 20 dollár. Bulgáriáról azt hallottam, hogy éjjel nem nagyon ajánlott ott átkelni, mert veszélyes.
2012. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!