Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a különbség fapados és nem...

Beth11 kérdése:

Mi a különbség fapados és nem fapados repülő között?

Figyelt kérdés
Az áron kívül..
2012. jún. 22. 16:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
20%
a fapados jobban töri a se..izé, az ülőgumóidat.
2012. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szolgáltatás színvonalában.(Nem adnak ingyen ételt, italt a repülőn.) Aztán, mivel a fapadosok kevesebbet fizetnek a légiutaskísérőknek, ezért általánosságban ők nem olyan kedvesek, mint a nem-fapados gépeken. Egyébként a fapados legnagyobb előnye az, hogy olcsóbb. Viszont előfordul az, hogy a fapados és a nem-fapados ára nagyjából hasonló, akkor inkább utazok nem-fapadossal. A gépek teljesen biztonságosak, a szigorú ellenőrzések miatt a cégek a biztonságon nem spórolhatnak.
2012. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez a fapados: [link]
2012. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
A fapados társaságok inkább a városoktól távolabbi, sokszor több tíz kilométerre lévő reptereket használják (pl Münchenbe ha mész fapadossal, akkor a reptérről még egy jó 100 kilométernyi utazás eljutni a városba). Budapesten paradox módon a fapados reptérről könnyebben és gyorsabban be lehet jutni a belvárosba, de nem ez az általános.
2012. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Érdemes utazás előtt megnézned a szolgáltatásokat a légitársaság honlapján, mert nincsenek általános szabályok. Én repültem már olyan nem fapados légitársasággal ahol nem kaptam ételt, italt és olyan fapadossal is ahol a feladandó csomag benne volt az árban (általában ezt fapadosoknál külön kell fizetni foglaláskor).

Még talán az a különbség, hogy a nem fapados repül távoli országokba is és lehetséges átszállni (pl. Bp-London-Los Angeles).Ha késik a gép és nem éred el a csatlakozást, akkor ingyen átraknak egy másik gépre. A fapadosok általában csak A:ból-B:be utaztatnak, vagyis ha át kell szállnod és késik a géped, senkit nem érdekel vehetsz magadnak új jegyet (vagy ha szerencséd van elég kifizetni az átírás költségét.)

2012. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha konkrétan az érdekel, hogy magában a repülőgépben van-e a különbség, akkor nem sok. Gyakorlatilag más az üléselrendezése(több ülés van benne), de ezen kívül nincs különbség.
2012. jún. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. jún. 24. 13:49
 8/11 anonim ***** válasza:

"Budapesten paradox módon a fapados reptérről könnyebben és gyorsabban be lehet jutni a belvárosba, de nem ez az általános."


Mármint milyen fapados reptér? Minden repülő a Liszt Ferenc Nemzetközi repteret használja, akár fapados akár más.. és annak is már csak a kettes terminálja van használatban.

2012. júl. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom:) De a feltűnt nem a repteret kérdeztem:)
2012. júl. 3. 18:37
 10/11 Linda30 válasza:
Ne haragudj de en is kerdeznek,mert meg nem utaztam soha British airwaiysel es most filozok rajta,a borond ott mar benne van a repulojegy araban,igaz?
2012. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!