Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes megnézni Londonba?

Mit érdemes megnézni Londonba?

Figyelt kérdés
Csak 3 napra mennék,nem tudom ennyi idő alatt mit tudnék megnézni?
2012. jún. 22. 18:21
 1/5 anonim válasza:
0%
a kiralyno segglikat
2012. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 nap nagyon kevés. Mivel nem ismerlek, ezért magamból indulok ki. Én a múzeumokat hanyagolnám, egyrészt azért mert első látogatóként én inkább a várossal ismerkednék, másrészt mert felületes nézelődéssel is eltelik egy fél nap egynél. Én inkább sétaútvonalakat terveznék a belvárosban. Veszel egy turistatérképet, vagy letöltesz egyet a netről és berajzolsz egy útvonalat, érintve a fő nevezetességeket. Fel is lehet ülni egy buszra is akár, hangulatos az emeletről nézni a forgatagot. Aztán egy fél napot szerintem pihenés gyanánt el lehet tölteni a parkokban is. Kisebb kirándulásként én Greenwichet ajánlom, és akkor útközben megtekinthető az üzleti negyed is a felhőkarcolókkal. Bár nekem személyes kedvencem Richmond, de az kicsit kijjebb van, lehet hogy nem férne bele.
2012. jún. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 válaszolónak :köszönöm szépen.
2012. jún. 25. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én első nap a London Eye-ban voltam, a nap maradék részében meg megnéztük az Oxford Streetet, és vásároltunk. De ez tőled függ, hogy mit szeretnél megnézni. Be lehet osztani egész jól is azt a 3 napot. Jó szórakozást :)
2012. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,remélem jó lesz,már alig várom!
2012. jún. 26. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!