Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak az Eurolines-szal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek Hollandiába , kíváncsi vagyok milyen vele, utazni.

2012. jún. 24. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi Londonba mentünk vele. Soha többet se vele se busszal. Késett kb 4 órát. Meleg volt, büdös volt. A wc világítása nem volt felkapcsolva így úgy kellett kitapogatni pontosan hol is van. Egy sima helyközi busz komfortját érte el.
2012. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tapasztalatból írok:

Hollandiában dolgozom, nem szeretem a buszozást, de párszor rá voltam kényszerülve, hogy utazzak az eurolines-al. A pontossággal nincs baj, szinte mindig percre pontosan érkezik be a busz (persze vannak kivételek, amikor a busz dugóba keveredik, de erröl nem ök tehetnek természetesen), de egyébként ez nem jellemzö. Kényelem szempontjából nagyon sz...r, az ülések keskenyek, egy testesebb ember elég kényelmetlenül utazik, és ez egy 20-22 órás útnál bizony megérzi az ember, amikor leszáll a buszról. A nyáron utazás is egy minusz pont, meleg van, van amikor nem kapcsolják be a légkondit, vagy ha meg be kapcsolják, van amikor lefagy az amber feje éppenséggel. Mint említettem, jó párszor muszájból utaztam velük, de a WC-t sosem engedték használni, mindig volt valami kifogás, (elromlott, most nem münködik, bla-bla-bla...) közben nagyon jól tudom, hogy a wc-nek semmi baja nem voilt soha.

Attól is függ az utazás, hogy az ember éppen milyen utas társakat kap, (én /szinte/ mindig kifogtam, büdös, izzadságszagú munkás parasztokkal utaztam), és hát igy nem valami kellemes majd egy napot ücsörögni a buszon.

Na de a muszáj az néha nagy úr, aki teheti, és nem fél a repülön, válassza inkább azt, jobban jár.

Remélem segítettem, üdv.! (és jó utazást ;)

2012. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!