Kezdőoldal » Utazás » Európa » Meg szeretném lepni feleségeme...

Meg szeretném lepni feleségemet egy repülőúttal az alábbi módon?

Figyelt kérdés
Lehetséges szerintetek, hogy előre a jegyet megvenném, de úgy hogy ő ne tudjon róla, csak az indulás napján? (Nem vettem még soha jegyet, nem ismerem a procedúrát) Tehát ha neki is szeretnék jegyet venni, akkor személyesen el kell-e menni bárhová, vagy aláírása kell-e?? Persze olyan országba szeretnénk menni, ahová nem kell vízum.

2012. júl. 2. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan megveheted, csak vidd magaddal az útlevelét, nem kell az aláírása, nem kap levelet róla, nem fog rájönni idő előtt
2012. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A neten is vehetsz repülőjegyet bárkinek, nem kell hozzá sem a jelenléte, sem az, hogy tudjon róla. Egy barátnőmet tunéziai utazással lepte meg úgy férje, hogy az utolsó pillanatig azt hitte, a Balatonra mennek az autóval, csak akkor kezdett gyanakodni, amikor felmentek a gyorsforgalmira, addig elhitte, hogy férjének még ezt-azt el kell intéznie Budapesten, mielőtt elindulnak.
2012. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

MEg tudod a jegyet venni minden probléma nélkül.

DE!! Jól gondold meg, mert ilyen meglepetés elég rosszul is elsülhet. Nem biztos, hogy a feleségednek is van kedve ahhoz az úthoz, föként, hogy nem tud elöre felkészülni, összecsomagolni. Elöfordulhat, hogy arra za idöszakra valamit betervezett, akkor nem igazán fog örülni, söt adott esetben vagy nem megy veled, vagy ha igen, akkor egész idö alatt mérgelödik.

Ha a férjem NEKEM próbálni ilyen meglepetést, annak egész biztos csak negitv eredménye lenne.

2012. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindent el tudsz intézni neten keresztül, v akár utazási irodában. Arra figyelj, hogy azokat a személyes adatait add meg a foglalásnál, ami abban az okmányában van, amivel utazni fog.

Én annó a férjemet leptem meg egy londoni úttal. Aznap tudta meg, hogy nem a konyhát fogja meszelni... :) Nem ellenkezett, még órák múlva is totál döbbent volt, hogy hogy tudtam mindet megszervezni/megcsinálni, de nagyon jól éreztük magunkat.

Mondjuk arra figyelj, hogy lehetőleg egy olyan úticél legyen, ahova közösen el szeretnétek jutni, ill. vegyen ki pár nap szabit.

Ha neten intézed, az általában olcsóbb. Én a repjegyeket, szállást, biztosítást, London Passt, belépőt mindent neten keresztül intéztem. Előző este bepakoltam, míg nem jött haza, és reggel azzal keltettem, hogy megyünk a reptérre. :)

Én biztos örülnék neki.

2012. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az biztos, hogy örülne neki, mert nagyon szereti a váratlan meglepetéseket, repülőutat is már emlegette párszor. Jól meg szeretném tervezni.
2012. júl. 2. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

4-es vagyok. Akkor hajrá. Biztosan jól megszervezed majd. Most már a neten olyanokat is foglalhatsz, hogy csak na (X-be mész és Y-ból jössz - régen ez csak irodával ment). Vannak összehasonlítóbb oldalak (itt több légitársaságot dob ki), pl. go.hu, pelikan.hu, ill. a különféle légitársaságok oldalai. A fapadosokoat is érdemes megnézni. Azért szállást is foglalj hozzá (pl. booking.com galahotels.com).

2012. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is többször vettem már a páromnak jegyet, a wizzairnél el lehet mindent intézni a neten, csak a személyinek a száma kell. De én nem merném megtenni, hogy ne szóljak neki előre, főleg hogy nem biztos ,hogy tudnám az utazást a szülinapjára tervezni, szóval tapasztalatból mondom, hogy főleg egy nőnek idő kell az össze pakolásra, az alkalomhoz illő ruha megvételére, de azért sok szerencsét:)
2012. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!