Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgária, Napos-partról...

Bibus26 kérdése:

Bulgária, Napos-partról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Baromi messze van, és "kalandos" az út oda meg vissza!
2012. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 óra 35 perces repülőút nem tartozik a nagyon kalandos út kategóriába...
2012. júl. 6. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A part jó, a többi meg Balkán.
2012. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor már Neszebár. Kevésbé nyüzsög, és szép a part, normális az egész. Nyaralóhely, ennyi. Mi a Hotel Arsena-ban voltunk tavaly, ami tök jó családias, nem túl nagy szálloda volt. A reggeli gyatra, de szerintem az kb mindenütt...
2012. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekem Bulgária kellemes csalódás volt. Mi is repülővel mentünk, a repülőtér teljesen úgy működik, mint bárhol Európában, lehet autót bérelni, de indulnak innen buszok is Burgaszba és a Napospartra is. Mi apartmanban voltunk, a kaját magunk oldottuk meg, nem volt rá panaszunk. A szálloda sor nagyon modern, igazi tengerparti paradicsom. A boltokban jó áron lehet vásárolni. A termékek jó minőségűek, érdemes megkóstolni a helyi jellegzetességeket is. Az alkoholos italok elég olcsóak. Lehet kapni süteményeket cukrászdában, hihetetlenül sokfélék és óriásika. Nem kifejezetten olcsóak és biztosan ettünk már itthon finomabbat, de nem bántuk meg, hogy kipróbáltuk. Az éttermek drágábbak, mint Görögoszágban, de jó ízűen főznek és általában jó a hangulat. Mi az egyik helyen ajándék mentalikőrt is kaptunk. A legtöbb szállodához tartozik medence, de a tengerpart is szép. Van egy helyi buszjárat Neszebárba, olcsó, gyors. A városka szép, bár szerintem kicsit túl sok már a szuveníres. Az üdőlőkörzetben mi abszolút nem éreztük azt, hogy a balkánon lennénk. Ha van kedvetek és béreltek autót, érdemes 2 napot rászánni a kirándulásra. Egyik nap elmenni északnak, a másik nap pedig délnek. Északnak Várna és Balcsik, valamint a kőerdő a látványosság. Délnek érdemes lemenni a legszegényebb faluig, oda szerveznek buszos fakultatív programokat is. Itt hihetetlen a szegénység és az elmaradottság. Visszafelé el lehet időzni Szozopolban (sokkal természetesebb, mint Neszebár) és nagyon szép Carevo tengerpartja is.

Szerintem jól fogjátok érzeni magatokat.

2012. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!