Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valami igazán jó last...

Van valami igazán jó last minute utas oldal? A legtöbb amit találok kész átverés, mert baromi drágaból engednek pár százalékot.

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:

www.lastminute.hu


Vedd figyelembe, hogy a főszezon kellős közepén vagyunk.

2012. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt csak görög utak vannak, de azok nagyon akciósak, nem mondom, hogy a legjobb utazási iroda, de én már voltam velük és ár-érték arányban nagyon jó:

[link]


Ez meg naponta változik, főleg belföld, de ki lehet fogni más jót is:

[link]


Ha egyénileg utazol:

www.booking.com

Itt a legolcsóbb szállástól a legluxusabbig mindent megtalálsz.


Ha megírod, hogy hova szeretnél utazni és mivel, akkor még próbálok segíteni.

2012. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az lenne a szempont, hogy kb. egy helyen legyünk 10 napot.

Túrázni szeretünk, ezért olyan hely kéne, ahol 10 napot lehet csillagtúrázni. Alacsony Tátrára gondoltam, vagy cseheknél Brno környékén a Morva karszt, de lehet pihizős Horváth tengerpart is. Valami faházat vagy bungalót lenne jó, mert ilyen árkategóriát keresek, de sajnos ezek általában 4 személyesek mi meg csak ketten vagyunk, ráadásul nincs autónk ezért a közlekedés vonat, busz lehet csak.

2012. júl. 11. 21:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek a kuponok olyasmik, mint a lealkudtuk.hu. Baromi drága sokcsillagos szállodák többnyire féláron is baromi drágák. Ettől függetlenül vannak jó ajánlatok, de nyaralásra nem jó, mert mi 10 napra szeretnénk és ezek általában 2-3 naposak.
2012. júl. 11. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha Horvátországba gondolkodsz, akkor ez a legolcsóbb, de ez is inkább aug. végén az összes, amit last minute-tel hirdetnek átverés,:

[link]


A túrás nyaralást én a helyedben magamnak szervezném meg és akkor egész olcsón kijönnétek.

Vennék egy jegyet Brnoba, 6900 Ft, oda-vissza, ha van diákotok még olcsóbb. [link]

És mondjuk egy ilyesmi szállás:

[link]

Brnotól 17 km-re

Kb. az egész fejenként 45000-ből kijönne úttal együtt. persze függ az időponttól.


Ha nagyon gazdaságos nyaralást akarsz, akkor én mégis csak Görögországot ajánlanám:) (Isten ments hogy rábeszéljelek:)) Mondjuk elmennék Paraliara. Ha last minute-tel mész (az elő linkem az előző hozzászólásomban) vagy utószezonban, akkor 20-25000 Ft, ebben benne van a busz és a szállás. Paralián kb. 2-3 euroért tudsz venni helyijáratos jegyet az Olümposz hegy lábához, Litochoroba, ahonnan nagyon jót túrázhattok, nagy eséllyel még havat is láttok, ha elég kitartóan mentek felfelé:) és össze van kötve a pihenés és a túrázás.


Remélem tudtam segíteni!

2012. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
29900-at látok oda írva last minute ajánlatra. Ami jó ár, de nem tudom a 20-25-öt honnan vetted. Te már jártál ott? A kettő közül melyiket ajánlanád?
2012. júl. 11. 23:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Mármint Jorgos vagy Galaxidis?
2012. júl. 11. 23:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó igen, bocsi, teljesen jogos. Én tavaly aug. végén-szeptember elején voltam velük 21-ért Stavrosban. De igazából főszezonban még így is ajándék ez az ár, ha szétnézel más irodáknál. Paralian már többször voltam, de nem ezzel az irodával és nem ezekben az apartmanokban. A Galaxidis a főutcán van, kicsit zajos, nagy a nyüzsgés, de nagyon közel a strand. A Jorgos picivel messzebb a strandtól és valamivel csendesebb is. Belülről nem ismerem őket. Neked kell tudnod, hogy mik az igényeid. Ha tényleg ilyen fontos az ár, akkor érdemes várnod és inkább augusztus 2. felében vagy szeptemberben mennetek, mert akkor még lejjebb mennek a last minute árak. És az időjárás Görögo.-ban szeptemberben is olyan, mint itt nyár közepén. (Én voltam októberben is, akkor is 28-30 fok volt, persze ehhez szerencse is kellett.)


Még nekik is szoktak néhanapján jó akcióik lenni:

[link]

2012. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ahol a legtöbb kulföldi és haza utazásos akció megtalálható az ez: [link]

illetve a külföld: [link]

2013. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!