Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet az elmaradt...

Hogyan lehet az elmaradt fizetésemet a foglalásomra befizetni a Ryanairnél?

Figyelt kérdés
volt egy repjegyem, aminek változtattam az időpontját és visszautasított a kártyámat ( valószínűleg pont nem volt rajta annyi pénz, viszont most már tuti van ). Nos, most szeretném ezt befizetni, viszont nem találom, hogyan lehet. Amikor kezelésbe belemegyek, ott csak írja hogy fennmaradó összeg 59GBP. De azt nem írja, hogy hogy egyenlíthetném ki :///

2012. júl. 17. 23:02
 1/2 anonim válasza:

Bocsi , hogy hozzá szólok . Segíteni nem tudok , de lenne ehhez kapcsolódó kérdésem . Ugy is tudsz jegyet rendelni/foglalni , hogy nem fizeted ki egyszerre a teljes vételárat ???

A másik , hogy a biztosítás kiválasztásánál azt írja , ha már biztosított vagy válaszd a legördülő ablakban , hogy nem kérsz biztosítást . Na de hol a legördülő ablak . Én nem találtam meg ... Ha tudsz segíteni , előre is köszönöm !!!

2012. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szerintem nem lehet részletben fizetni, legalábbis interneten biztos hogy nem. a másik kérdésedre nem tudom a választ.

amúgy időközben megoldódott a probléma .. felhvtam az ügyfélszolgálatukat és ők megcsinálták nekem ( 155ft/perc és 6 perc alatt oldódott meg, szval kb 900ft-ért... )

2012. júl. 20. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!