Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban lévő Sarti jó...

Görögországban lévő Sarti jó hely?

Figyelt kérdés
Görögországba szeretnénk nyaralni és csak tudni szeretném, hogy jó- e? Amúgy az időjárás milyen július- augusztus körül?
2008. máj. 5. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvashatsz róla.

2008. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 11 éve voltam ott nyaralni, akkor még viszonylag kezdetleges idegenforgalommal bíró halászfalu volt, nyugodt, csendes hely, nekem kicsit kopárnak tűnt. Azóta biztosan kiépült, de szerintem az a kérdés, milyen nyaralásra vágysz? Ha Nyüzsgő, szórakozóhelyekkel teli helyet szeretnél, akkor válassz más helyszínt, akár Korfut, ami sokkal zöldebb is, mint a Chalkidiki-félsziget.

Az időjárásban én csalódtam. Napközben nagyobb részt sütött a nap, nem volt hőség, de estére szinte minden nap beborult és esett.

2008. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem az időjárás tekintetében, hogy mi augusztus elején voltunk ott.
2008. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szia, mi 3éve jártunk ott és május végén voltunk-ami felemás időjárást eredményezett..kaptunk esőt, szelet meleget, napsütést..a tenger hőmérséklete még elég hideg volt:( de azért nem hagytuk ki az úszást..a falu hangulatos volt nagyon, vannak szórakozóhelyek, üzletek, éttermek-elég jók, motor-kerékpár kölcsönzési lehetőségek, körbe lehet járni a félszigetet-ket..hajózási lehetőség..Thesszalonikába autóbusszal mentünk-ne, hagyjátok ki..meteora, szamárháton bandukolás, strandolás,stb..Apartmanok tiszták, szépek, kellemesek..Mi nem unatkoztunk-még az időjárás ellenére is tetszett:)
2008. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia én görög vagyok szóval kicsit elfogult de görögországban minden hely szuper!!! Amikor én voltam voltam volt 57 (!) fok is. Jó nyaralást!
2008. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként 47 az átlag hőm. Az elóző h.sz. vagyok.
2008. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én csak ajanlani tudom Sartit! Nagyon szép hely es a tengerpart tiszta es gyonyoru a tenger! Az emberek kedvesek.
2008. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2-szer voltam, ISTENI. Van a narancspart ű, ahol leseggelsz a szépségtől. MIkor mi voltunk legelőszőr 43 fok volt, másodjára 35-36. Tehát : JÓ
2013. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!