Kezdőoldal » Utazás » Európa » Júliusban milyen idő van...

Júliusban milyen idő van Görögországban? (pontasabban: Sarti)?

Figyelt kérdés
Július elején megyünk és az utazási irodában azt mondták, hogy 30 fok lesz és este lehül a levegő, úgyhogy vigyünk pulóvert. Tényleg ilyen "hideg" lesz?
2010. márc. 30. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy pulcsi avgy egy esőkabát mindenképp a csomagotok részét kell hogy képezze, bárhova mentek is.

Sartin tavaly szeptemberben voltunk, kellemes huszon fokban, este valóban kelltt pulcsi néha, de július közepén ha nem vagy fázós, nem sűrűn kell szerintem felvenned.

2010. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mi július közepén voltunk tavaly, Sartin, közel 40 fokok voltak napközben, este is minimum 20 volt szerintem, kellemes jó időt fogtunk ki, nekünk nem kellett pulcsi, csak utazásra, de azért jó ha van, mi is vittünk.
2010. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én augusztus elején voltam. Meleg volt, de nem hőség, viszont majdnem minden nap esett az eső, leginkább este, de előfordult nap közben is.
2010. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a közelben lakom és azt tudom mondani h 40 fok van napközben. este meg olyan 30. éjszaka talán 24-25.
2010. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! megnyugodtam, hogy nem kell pulcsit vinnem!!!!!!
2010. ápr. 1. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Naná hogy nem kell.Mi sem vittünk.Pedig voltunk Juniban és Augusztusban is. Este is megsültünk.
2010. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!